• marcio amoroso
    33k
    Slogan grupe i dizajn našeg prijatelja i ubijaju lovu. Besramno, rekao bi.

    Ljudi jednostavno nisu dovoljno upoznati i po meni je grijeh davati novac takvim firmama kada ga možemo dati klubu ili grupi koja ima brutalnu ponudu majica.
  • Mali Zeus
    10.2k
    Na sjeveru sam vidio bar 10-ak tih majica i to sa svog mjesta, tako da vjerujem da ih je bilo i puno više.
  • Paggini
    8.2k
    Posvuda su "najte kaj zameriti" dizajni, a osim tog koji je ukraden sa Zone, ima i ovakvih:

    muska-majica-najte-kaj-zameriti.jpg

    najte-kaj-zamerit-mm-3.jpg

    ruksak-najte-kaj-zameriti.jpg

    najte-kaj-zameriti-majica-crna-2.jpg

    Nadam se da će se što prije izbaciti neki dizajn van, od strane ili grupe ili kluba jer žao mi je vidjeti da ove moralne spodobe ubiru pare na tuđim kreativama.
  • Chess96
    169
    Što se tiče stranice Zagreb facts oni prodaju majicu sa tim sloganom već 5 godina tako da ih ne bi nužno prozivao da ubiru pare na tuđim kreativama.
  • Mali Zeus
    10.2k
    Mislim da je stvar u onom buldogu, a ne samoj uzrečici koju se može koristiti slobodno. Mislim kak ćeš zabraniti nekome da to koristi.
  • NitkoBitan
    12.9k
    Totalno sam zaboravio cijenu prijašnjih majica tako da ovih 10.3€ u odnosu na te od ranije djeluje previsoko.Rex Ramae

    Prosle sezone su majice kostale 6,50 eura, a pretprosle sezone 33 kune (govorim o "akcijskim" cijenama). S obzirom na inflaciju i poskupljenje materijala po meni je svaka cijena do 10 eura prihvatljiva i popularna.
  • Paggini
    8.2k


    A jebatga, nisam znao. :/ Ali bilo kako bilo, žao mi je što se nije prije izbacio dizajn jer stvarno sam nemilu hrpu ljudi vidio u ovim...
  • rioda
    3k
    Jel ima u Ilici ove nove majice Bad Blue Boys Zagreb s malim grbom? Na tekmi s Osijekom nije bilo
  • BW1986
    95
    info koji sam dobio u poruci preko instagrama od fan shopa: za par tjedana dolaze nove, sve je rasprodano u par dana.
  • Liks90
    1.2k
    bilo je na štandu ko u priči. Ja kupio. Ak misliš na onu di iza piše po sredini Dinamo, a naprijed basblueboys ono vojnički malo…ima dve vrste sa plavim i zelena kao vojnička
  • rioda
    3k
    Ne, mislim na onu s hrvatskim grbom

    Hvala
  • Liks90
    1.2k
    aaa dada te nije bilo, isprike :smile:
  • badjibadara
    1.7k
    Posvuda su "najte kaj zameriti" dizajni, a osim tog koji je ukraden sa ZonePaggini

    ...ma udariti kontru 4 na 1

    JSpIsBS.jpeg
  • NitkoBitan
    12.9k
    Ovo neka zezancija il stvarno ima takva majica negdje za uzet :love:

    Prvi ju kupujem.
  • Liks90
    1.2k
    rješenje postoji, a to je da se kaže toj firmi koja ih radi da prestanu, ako je legitimno…ukrali su logo…iako majica je dobra, ali da…
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.