• NKDZ86
    344
    Puuuštaaaj!
    Meni se fućka, godišnja je tu. Još dobim i džabe pivu haha
  • M94
    525
    Puuuštaaaj!
    Meni se fućka, godišnja je tu. Još dobim i džabe pivu haha
    NKDZ86

    +1
  • criticus
    1.3k
    Meni se fućka, godišnja je tu.NKDZ86

    Godišnja za futsal dinamo je pametna investicija. Odem, povedem dicu, popijem pivu. Žena sritna ja sritan :lol: . 50 eura pametno uloženih.
  • Crni86
    1.2k
    hvala i dovidenja. Ovako se ne ponasa igrac bilo kojeg dinama. Sramotno. Da je bar neka klasa od igraca jos bi i razumio, a ne da je teska zamjena i dosta gluposti skrivi…. Nadam se da od iduce sezone vise nece biti u nasem kadru. Ocekujem i od strane kluba primjerenu kaznu za ovo.
  • mlinchica
    1.1k
    :monkey: Nikako.
    Vi naši ste Južnjaci :heart:
  • Dubbbrava
    182
    Nisam gledao ali bio bi jako zahvalan kad bi mi netko objasnio taj dio oko atmosfere usmjerene prema nama, jel bilo nekaj konkretno ili?
  • Medford Hernan
    119

    Klasični tovarski način izražavanja i navijanje.
    Krenuli sa mrzim Dinamo i gazi purgere na početku i onda šute.
    Pa u nekoliko navrata netko povede visoke peći kamera pokazuje okolo i vide se djeca od 7-8 godina kako zdušno pjevaju.
    Kad smo se vratili u utakmicu su zašutili ali su sporadični opet pjevali te svoje kompleksaške pjesmuljke.
    Konstantno su vrijeđali Perića drugo poluvrijeme i produžetke.
    Iskreno Perić je takav igrač koji stalno maše rukama i to sam i očekivao.
    Na kraju muk i tišina, lagano popišani otišli doma i sve 5.
    Sad nam slijedi utakmica u petak i sa tom pobjedom ćemo im opaliti još jednu lijepu šamarčinu!
  • De Oliveira
    1k
    cijelu utakmicu nisu ispustili Dinamo i/li Purgere iz usta. Ista prica kasnije na kosarci. Kompleksi su gadna stvar. Nadam se da ce ih kosarkasi uzeti u cetvrtak i onda futsaleri u petak, pa da im na sva tri bojista pojacamo komplekse.
  • dzg717
    952
    Jel to nešto novo? Nije.
    cemu se čudite, priredit grotlo u Ciboni i kraj price.
  • NitkoBitan
    12.5k
    Bilo bi odlicno kad bi cijela dvorana bila u plavim majicama :fire:

    Svojevrsna priprema za proslavu naslova prvaka protiv Rudesa...
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.4k
    18 sekundi do kraja i Perić fula penal za 4:3, presjeklo me a pred očima slika Petka i onaj penal...kakva utakmica, jednostavno šampionski mentalitet!

    Ljepšim polovicama unaprijed uručiti ispričnice za ovaj tjedan uz natuknicu "jebiga, najte kaj zameriti" - Dinamo
  • NitkoBitan
    12.5k
    Kad ce karte bit dostupne u BBB fan shopu?
  • dinamo u srcu
    1.3k
    Kad ce karte bit dostupne u BBB fan shopuNitkoBitan

    Pa vjerojatno kroz dan dva(danas ili sutra). Vjerojatno će bit karata i u CB Point kod Doma Sportova.

    S obzirom da igramo u Ciboni, veći je kapacitet nego Dom sportova tako da će ih sigurno ostat.

    Ajmo Dinamo po novi trofej i ligu prvaka dočekat kao prvaci države po drugi put.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.