• Nemrem igra Dinamo
    851
    Otvara se i Zapad gore za prodaju od sutra :fire:
  • Blueshadow86
    976
    Kod Osijeka nema nitko kartone za ovu utakmicu?
  • deda
    28.4k
    Ne
  • NKDZ86
    344
    Kako stvari stoje bit će vjerojatno pune sve tribine i lagano pjevam ti makar gubim glas, mi smo uz vas!
    Hoćemo pobjedu i proslavu u kc, pa neka gori sve
  • Mr Anderson
    5.5k
    Ali koji je njima faktor iz kojeg kola mi krećemo? Koja je matematika?Zagi

    Zamirisalo im je, misle da će tako lakše držat korak s nama.
  • NORTE
    9.4k
    Ali koji je njima faktor iz kojeg kola mi krećemo?Zagi
    Što ranije kolo to teže upasti u Ligu prvaka, ipak se moraš više namučiti, odraditi, možda si zakomplicirati situaciju u prvenstvu.

    dinamov ulazak u LP je neželjena stvar za njih i tovare, jer dinamo time osigurava značajna sredstva pa raste i jača.

    Oni su nama nebitni, ali mi smo njima bitni i žele dinamov pad u bilo kojem obliku.
    Dišu na škrge.

    Pobijedit ćemo ih lagano pred punim stadionom.
  • Orc123
    5.3k
    Pa da i krecemo od 2. Pretkola, nema veze, nabit cemo si koeficijent malo jos....
  • Ludovic IX
    5.6k
    nećemo.. čim udjemo u skupine, sve što si dobio u kvalifikacijama ti se briše.. samo drzavnom koefu se ne brise.. i dobiješ bodove za ulazak u skupine
  • Felip
    58
    Nadam se da će biti pameti za korigirati vrijeme otvaranja stadiona na 18:00
  • Eduardo
    17.7k
    Je li moguće da klub osigura neki lutajući mikrofon za press konferencije koji bi išao od novinara do novinara pa da se i ta pitanja na videima čuju čisto i razgovjetno?Eduardo

    Hvala gospodo :clap:

  • Zagi
    5.3k
    Je , to je jedna konf.
    Već na idućoj će zaboravit, neće im se dat čekat itd.
  • Big Daddy
    218
    Vidim da je klub pozvao Kujtima Shalu, tak da brijem da su pozvali legende kluba uključujući Georga Kocha!!! Svaka čast ljudi! To je naš Dinamo.
  • NitkoBitan
    12.5k
    tak da brijem da su pozvali legende kluba uključujući Georga KochaBig Daddy

    Da Koch dolazi vec bi se znalo. Njemu je ipak kompliciranije doc jer se treba prilagodit svojim kemoterapijama.
  • Papastrumf
    10.1k

    Shalla dolazi na revijalnu utakmicu na turniru bbb pa ga je naravno klub pozvao i na utakmicu protiv Osijeka.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.