• NORTE
    9.6k
    Rijeka neće dobit ni Lokomotivu ni dinamo, a onda idu u Varaždin pa Osijek.NORTE
    Rutinski kiks Rijeke.

    Ni neriješeno na Rujevici nam naravno ne bi bilo strašno loše, ali pobjedom tamo idemo na +4 i praktički postajemo prvaci jer već i sad imamo bolji omjer s njima.
  • jedan u nizu
    6.6k
    Ne samo da smo onda sigurni u PO Lige prvaka, nego smo definitvno sigurni u skupini Europske lige.
    A to nam donosi sljedece:

    • Osigurana primanja od europskih natjecanja (nekih 11-12mil sigurnih ako se ne varam)
    • Budzet za transfere nekakav isplaniran
    • Vjerovatniji ostanak igraca poput Baturine i Petka
    • Vjerovatniji dolazak novih pojacanja koji bi dosli zbog europskih skupina

    Otvaraju nam se svakakva vrata, a sa novim vodstvom vjerujem da ce se to sve dobro iskoristiti !
  • M94
    582
    Jednostavno ne može drugačije završiti ova sezona. Dinamo prvak, to ti je tak.

    Od demokracije, galvanizacije i dominacije na kraju sezone, lijepa priča se zaokružila.

    Čestitke nama i našima, zaslužili smo.
  • don
    2.3k
    ako dobije admin otkaz treba li bi ga uzet za naseg pomocnog :joke:


    IMG-7916.jpg
  • Sunja86
    1k
    Polako...
    Nismo još osvojili prvenstvo, a Kopenhagen i dalje ima šanse za naslov na -4 su i imaju međusobni ogled sa vodećim na tablici, 5 kola je do kraja i dosta bodova u igri.
    U Češkoj također je to daleko od rješenog, Slavia je također na -4 i imaju međusobni susret sa Spartom 5.kola je do kraja prvenstva.
    Nadam se našoj pobjedi na Rujevici pa će se lakše pratiti rasplet Češke i Danske lige.
  • NitkoBitan
    13.1k
    Pobjedimo Rijeku na Rujevici, Rijeka kiksa u Varazdinu i naslov vec slavimo pobjedom protiv Osijeka na Maksimiru :love:

    Dopustite mi da sanjam...
  • ShanKu
    413
    Mene bu žena ubila ak ove godine ne osvojimo, mora svaki vikend bit bez mene.. :grin:
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Bog stvori Graža i reče: "daj mu nadmoćnu jetru"

    Plavi vikend i 40 pivi kasnije, 3/3 i bonus sestrica lokomotiva

    VOLIM TE DINAMO

    NaPQKRh.jpeg
  • Kepec
    5.1k
    Zbog ovakvih večeri poput ove danas se sjetim zakaj pratim nogomet i Dinamo.
    Prvo poluvrijeme futsala užas, dosadno, ništa s obje strane. I onda dva vodstva Pule s dva bezopotezna povratka Dinama. U međuvremenu slavlje u dvorani kako zbog golova Filipa i Tihomira Novaka tako i zbog Mudražije i Šotičeka.
    Predivna dinamovska večer, Futsal Dinamo drugu sezonu za redom ulazi u finale i pokazali su kakvu borbenost imaju u sebi, a GNK Dinamo je konačno na prvom mjestu gdje mu je i mjesto.
    Nije da imam pretjerane želje, ali dragi dečki daj nam omogućite titulu ×2 i kup pa da mirno možemo na godišnji od Dinama jer je ovo bila previše stresna sezona.
  • mlinchica
    1.2k
    Graž i njegov toranj od 10 katova :scream:
    Molim te, u ime svih Takijevih obožavatelja i drugih inih, daj jetrici malo predaha.
    Imamo 3xRijeku za 2 titule “velikog” i finale s mogućih 5 tekmi “malog” Dinama. Pa kak buš to izdržal bez mini korizmi u međuvremenu? :monkey:
  • Peškaman
    2.8k
    Graža nije ni problem skontati na tribini kad u ruci ima Eiffelov toranj :lol:
  • Jurki
    9.3k
    IMG-0237.png

    Koje predivno zelenilo :love:
    Ali nije dosta.
    Daj mi samo pobjede.
  • OsamŠest
    2.7k
    Premalo zabijamo..
  • Jurki
    9.3k
    slazem se u potpunosti. Ali do unazad dva mjeseca i promjene formacije nismo bas nekaj ni kreirali šansi.. sad stvaramo šanse.. i pitanje je utakmice kad bu procurilo. Nadam se protiv Rijeke. Treba nam jedna jebacka i efikasna utakmica.
    Da pogledam jednu utakmicu nakon kaj smo ispali iz Europe bi mi bilo isto ko da sam ih pogledal sve.
    Nadam se da sad kad smo se vratili u prirodno okruzenje tj na vrh tablice budu i igraci opusteniji i da bu toga vise uslo.
  • Laugreano
    1.4k
    Pobjede su najbitnije i treba uzivati u ovoj dinamovštini koja dugo vremena nije viđena. Dobro igramo, ali puno promasujemo,
    I ne mogu se oteti dojmu da smo mi zadnje tri utakmice, u zadnjim minutama dali protivnicima stopostotne sanse koje su sve ovo mogle upropastiti.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.