• Crusades1986
    9.9k
    Decki hvala na prijedlogu.

    Ako baš bude zainteresiranih nije problem za godišnju i večeru. :smile:
  • puxigadjurdja
    1.4k
    godišnja ako je moguće
  • LM1995
    1.7k
    Godišnja
  • deda
    28.6k
    Znači godišnje i dresovi su podijeljeni. Ostaju nam 4 večere. Dečki za godišnje isto neka mi se jave u inbox jer ću trebati ime i prezime.
  • deda
    28.6k
    Da sumiram.

    Dresovi: Crusades1986, Rex Ramae, SAS1987, Južnjak, Crni1312
    Godišnje: Crusades1986, Guinness, Puxigadjurdja, LM1995, Blackolivesmatter.
    Večera: Crusades1986
  • Mr Blue
    3.4k
    Napomena da je poziv na večeru za dvije osobe, znači možete povesti bolje polovice
  • deda
    28.6k
    A gle ako ne bude zainteresiranih, dolazi moderatura. :rofl:
  • superhik
    10.5k
    Ako je moguće prepustio bi svoje pravo brzog prsta na izbor večere onom gospodinu sa snimke koja nas je sve dirnula i njegovoj ženi.
  • deda
    28.6k
    Drage volje ćemo to učiniti
  • deda
    28.6k
    Ekipa koja je dobila godišnje ulaznice
    @puxigadjurdja
    @blackolivesmatter
    @crusades1986
    @lm1995
    @guinness

    Možete već danas podići godišnje ulaznice na ulazu u Dom sportova. Ukoliko slučajno iskaznice nisu gotove samo pokažite osobnu i imat ćete slobodan ulaz, a iskaznice ćete onda podići na nekoj sljedećoj tekmi.
  • deda
    28.6k
    Dečki još jednom vas podsjećam da svoje godišnje karte možete podići na ulazu u dvoranu. Molim vas povratnu informaciju jeste riješili ili ćete tek riješiti.
  • marcio amoroso
    33k
    Dečki danas sam preuzeo dresove.
    Javite mi se da se dogovorimo oko preuzimanja.
    @Crusades1986
    @Rex Ramae
    @SAS1987
    @Juznjak
    @crni1312
  • marcio amoroso
    33k
    Dečki za prošlu sezonu koja je sinoć završila šampionski smo skupili novac za pet plavih prijatelja. Mislim da svi možemo biti ponosni, ali da ovu akciju trebamo ponoviti i u sljedećoj sezoni.

    Ima vremena, ali bi bilo dobro da već sada krenemo sa dobrovoljcima koji su spremni dati svoj mali obol ovom velikom klubu :heart:
  • Revan
    59
    Sudjeljujem, pisite me
  • Rex Ramae
    2.5k
    Sinoć na tekmi mi ista misao prošla kroz glavu kad sam vidio Zona Dinamo banner, preduhitrio si me. :grin:

    Svakako za! :)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.