• Imamo Dinamo
    3.3k
    Tesko da ce ga Bayern vratit na osnovu HNLa i Konferencijske.Efes Pilsen

    Definitivno, ali ako vidiš da ti netko igra tamo dobro sigurno nećeš pristat na kompromis nekakav haha
  • NitkoBitan
    12.9k
    Ma nije meni bitno jel mi imamo za njega 11 il 12 milijuna. Evo situacije. Otkupimo ga 15.8. a 20.8. igramo bitnu utakmicu play offa za LP. Moje "pitanje" je moze li ga Bayern otkupit 16.8. ili postoji neki "prijelazan" period? Vrlo nezgodna situacija posto ce nam se Vidovic sigurno isprofilirat u glavno lijevo krilo.
  • Nino Bule
    11.7k
    Navodno posudba 200k eura, otkup 3.2 mil eura, a bayern ima otkupnu klauzulu nazad za 12.5 mil eura. Sve je jasno, bayern ga moze uzet nazad kad hoce za 12.5 mil eura, treba biti sretan da pokazuje nakon 3 utakmice vec takve igre da se o tome raspravlja, kad bi ga uspjeli zadrzat i sljedecu sezonu i da odigra LP za nas to bi bilo najbolje za sve strane, mi dobijemo prevagu na terenu, bayern igraca koji vise vrijedi i ima 2 sezone seniorskog iskustva i nogometa u europskim utakmicama, a mali dobije potrebnu minutazu za razvoj.
  • Captain America
    14.5k
    Bayern na njegovim pozicijama ima Musialu, Gnabrya, Sanea, Comana i Mullera uz Tela koji može na krilo, a trebat će mu naći poziciju kako igra. Rješili su se Manea pa nisu tražili zamjenu.

    Nismo prodali igrača u top klub od Pjace i sad se priča o dečku koji je odigrao 3 top utakmice u HNLu i miki maus ligi u kontekstu Bayerna. Vidović bi trebao biti na još višoj razini od Olma da se financijski racionalan klub poput Bayerna odluči na aktivaciju klauzule.
  • Nino Bule
    11.7k

    Sta ako bude vrijedio 25-30 mil, zasto bi bayern nama prepustio te pare a ne otkupio ga i prosljedio
  • Zagi
    5.5k
    Ta varijanta mene više muči nego Bayern s Musialom.
  • Keyser Soze
    8.3k
    Ako će vrijedit toliko na kraju sezone znači da ćemo izdominirat ligu i ako Bog da ući direktno u LP.
  • Infinity
    15.3k
    Bayern veliku lovu daje samo na provjerene igrace iz liga petice. Ako igras negdje drugo onda moras biti vanzemaljac da bi isao direktno u Bayern.

    Vidimo na svim dosadasnjim primjerima nasih transfera. Nama je gotovo nemoguce prodati igraca u neki top klub. Oni ce radije pustiti da odradi neki medjukorak i onda ga za vise love dovesti iz nekog Ajaxa, Leipziga i slicnih klubova, jer oni igraju visi level i sigurnija je kupovina od njih nego od nas. I ne samo to, igraci koji idu od nas imaju iskustvo igranja euroutakmica, al to su realno mrvice za ove s vrha. Njima trebaju igraci koji odigraju veliku utakmicu svaki tjedan.

    Vidovic ce tesko otici u Bayern, ali i ako ode onda to znaci da smo imali zvijer u ekipi. Samo da ga oni ne vide godinu, dvije posudbe u nekom Leverkusenu. Taj dio mi ne bi bas sjeo.
  • Nousername
    616
    zato jer njima toliki novci ne znace nista.Jos uvijek zaboravljate da Vidovic odlucuje hoce li se ili nece vratiti u Bayern, a nije sigurno budala da ide u Bayern samo kako bi ga ovi proslijedili u neki drugi klub
  • Zagi
    5.5k
    I opet nam ne paše da smo prisiljeni prodat Vidovića.
  • Nino Bule
    11.7k
    zato jer njima toliki novci ne znace nista.Nousername

    Ma da, bas im ne znaci 15 milja eura nista hahaha, jesi normalan ti, da ga mogu vratit i prodat za 5 mil eura vise napravili bi to.

    .Jos uvijek zaboravljate da Vidovic odlucuje hoce li se ili nece vratiti u BayernNousername

    Nemamo pojma sta on ima dogovoreno s bayernom, nije bayern glup da se ne osigura jer nama je kombinacija za vidovica bila izvan dometa i odma su nas prvo odbili za pregovore, ni prvi ni zadnji da ima neki predugovor ili usmeni dogovor da ako ovi otplate klauzulu on po vec dogovorenim uvjetima se vraca
  • Bosna86
    11.6k
    Iz prve ruke vam mogu reci da je njemu i njegovoj obitelji Bayern vrh svijeta… Njega je stari vozio 2 g svaki dan u Minhen iz Augsburga… Cijeli svoj život cijela njegova obitelj je podredila da on uspije bas tamo… Nije tajna da je njega Bišćan odmah pikirao ali oni su čekali i nadali se do zadnje sekunde Bayernu
  • Nino Bule
    11.7k
    Mozda nam se otvori suradnja s bayernom pa kad neki njihov junior izdominira u bayernu 2 ko vidovic nek nam ga daju za 3 a stave klauzulu od 15.
  • Teofil Kateran
    900
    Neće Bayern dat 11 milja za Vidovića. Mislim da se njima to nikako ne isplati jer realno ne bi bio u konkurenciji pored krila koja imaju trenutno.
  • Zagi
    5.5k
    Nije Vidović krilo. Samo je toliko kvalitetan da igra dobro gdje god ga staviš , a da je blizu gola.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.