• Krizy
    37.6k
    Vidović je danas postao treći najkorisniji igrač Dinama u ovoj sezoni.

    1. Petković (17 golova i 9 asistencija - 3083').
    2. Baturina (6 golova i 8 asistencija - 3302').
    3. Vidović (8 golova i 3 asistencije - 1706').

    Treba napomenuti kako ne igra na svojoj prirodnoj poziciji i ima gotovo duplo manju minutažu od Petkovića i Baturine.
  • Zagi
    5.5k
    I da je skoro godinu dana mlađi od Martina.
  • jedan u nizu
    6.4k
    Zazivao se ovdje prvi avion za Munchen, i da je daleko preskup.

    Decko nam je najefikasnije krilo. Ocigledno mu ovaj sustav sa dva napadaca, i malo vise prostora i mogucnosti za odigravanje, jako odgovaraju.
    Po meni i za cijenu od 3mil nema dileme da li ga otkupiti ili ne.
  • Banana 2
    472
    Ako ga možemo dobit za 2 i bez one glupe buyback klauzule to će biti odličan posao.
  • Efes Pilsen
    7k
    Da nisi potrosio na Hoxhu 1/3 bi vec bila tu :lol: Potencijal je tu, brojke u HNLu dokazano moze isporucit sto znaci da bi cijenu i u slucaju prodaje trebao opravdat.
  • Krizy
    37.6k
    Hoxha 1M + % od Šakote
    Kaneko 400k (+ 1.1M)
    Špikić + Čabraja 2.8M
    Kastrati 2M
    Atiemwen 2.65M

    Uz inflaciju i povećanje cijena nije mi jasno da svi pišu kako ne smijemo dati više od 2 milijuna za Vidovića.
    Platili smo 500k posudbu i još 3 - 3.5 milijuna bih definitivno dao za njega.
  • jedan u nizu
    6.4k
    1. Petković (17 golova i 9 asistencija - 3083'). - G/A svakih 118 min
    2. Baturina (6 golova i 8 asistencija - 3302'). - G/A svakih 235 min
    3. Vidović (8 golova i 3 asistencije - 1706'). - G/A svakih 155min
    Krizy

    dodao sam koliki je ucinak na minutama. Po tome je osjetno više od Baturine, makar je Baturina kreativniji i prodorniji te mi nije bas za usporedbu.
    Ali svakako, gol ili asist svakih 155min je sasvim dobro, a pogotovo kada nam ovu sezonu krila igraju lose.

    Takoder da se nadovezem na otkupnu cijenu i buy back.
    I da ga kupimo za 3 (plus ovih 500k), i prodamo za 11 nazad, po meni je to i dalje dobar posao.
    Zaradili bi cistih 8mil eura, a dobili bi dobrog igraca sljedecih godinu ili dvije (kad bi nastavio ovako igrati).
    Ne treba gledamo samo cisti profit i balans kod transfera, vec i njegov doprinos dok igra.
    Nama je Oršic donio daleko vise od onih 7mil za koliko je prodan, donio nam je toliko da ne mozemo ni iskazati neku cifru za to,

    Tako da je meni potencijalnih 8mil zarade i potencijal koji moze pruziti za to vrijeme kod nas, i ne zvuci lose.
    A ako ce ga Bayern otkupiti nazad, onda ce sigurno pruzati jako dobre partije kod nas ;)
  • Banana 2
    472
    Jer su cijene relativna stvar. Trebamo i druga pojačanja. Dečko je odličan zadnjih nekoliko utakmica, ali nije imao sezonu od 4m. Ako možemo za manje, to su nam 2 milijuna za napdača ili još jedno (pravo) krilo.
  • BBBaranja
    2k

    Ako se Baturinu proda za 15-20mil sto je vrlo vjerojatno,za njega bi dao i ta famozna 4mil.
    Mlad,potentan igrac pred kojim je svjetla buducnost i na njemu cemo na kraju krajeva jednog dana sigurno zaraditi koji mil..
  • Sajla
    3.8k
    prema TMu Vidoviću ugovor s Bayernom završava 30.6.2025. tj. na kraju sljedeće sezone. oni mu moraju sad ponuditi novi ugovor ili ga prodati. mislim da tu imamo dobru poziciju za pregovore.
  • Banana 2
    472
    Tada tek ne bi trebalo dati 4m za Vidovića. Baturinu mi ne možemo zamijeniti unutarnjim rezervama, 4m treba dati za njegovog nasljednika. Lakše bi nam bilo priuštiti Vidovića za 4 ako Baturina ostaje. Ne apstraktno financijski nego imajući momčad u vidu. Vidjelo se danas na što ličimo izlaskom Baturine.
  • rioda
    3k
    Baš to, a ne bi me začudilo i da mu je rečeno da ga klub želi/hoće zadržati pa da i igra opuštenije.
  • Mali Zeus
    10.2k
    Čvrsta prva postava sad i nova formacija mu godi. Kad je opušten i kad igra redovito jeben je i to je i jučer još jednom pokazao.
  • IvanS
    61
    Za to minuta koliko je odigrao i s obzirom na godine, ima odličnu statistiku.
    Mladog igrača uvijek treba istrpjeti, a Vidović je sigurno toga vrijedan.
    Da je imao bolju minutažu i kontinuitet uvjeren sam da bi pružio još i bolje partije.

    Svakako dobar izazov za Marića i da ispregovara što bolje uvjete i za Vidovića i za Dinamo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.