• Danko
    584

    Izgledali smo malo bolje ali smo bogme imali i puno bolje igrače.
  • Mlađi referent
    10.6k
    Mene kod Jakira masu brine jedna stvar koja nije vezana za igru, a to su senatori.

    Meni se čini da on nema muda napravit Dinamo 2.0 i odradit smjenu generacije.
  • Banana 2
    433
    Nema nitko, ali na knap. Ironija ove sezone je da nas je spasilo to kaj se kroz godine nagomilalo puno škarta i sad nam je dobro došlo kada nam je udarna ekipa relativno slaba u odnosu na prošle sezone.
  • Laugreano
    1.3k
    Ajde ne pretjeruj jebote. Ostali smo bez Orsica, Livakovica, Sutala i Ivanuseca. Bez 4 reprezentativca. Stanje u klubu rasulo do 3 mjeseca. Moglo je bolje, a moglo je i puno puno gore. A sa ovim spikama, oruzar bi osvojio, dajte se ne sramotite.
  • LaznjakProsineckog
    456
    Spikic, Hoxha, Kaneko, Vidovic - tko u HNL-u ima takvu širinu na krilima? Apsolutno nitko. Daleko najbolju momčad za HNL imamo. Nitko nam nije ni blizu. O Europi možemo razgovarati, ali osvojiti HNL s Dinamom mi i nije neko znanje. Osvajamo zadnjih 20ak godina, kaj sad da dižem u nebesa Jakira?
  • Mali dioničar
    14.2k
    Oprosti, ali meni je kup sa Goricom na Maksimiru također bio nivo Dinama. Pogotovo prvo poluvrijeme.
    Razigrano, rastrčano, široko i okomito.
    Guinness

    4 gola Gorici je dao i Slaven Belupo.

    Pisao sam to već. Meni je nivo Dinama govoreći generalno (naravno da neće biti 100% takav učinak);

    Zaslužene pobjede protiv Hajduka, Rijeke i Osijeka.

    Relativno lagane pobjede protiv Lokomotive, Varaždina i Istre.

    Popravljanje gol razlike i afirmacija mladih igrača protiv Belupa, Gorice, i Rudeša.
  • emilperska
    3.1k
    Izvukao je taj naslov. Bilo je to i dosta srece, ali bilo je i pehova. Generalno vise srece po meni kad se to sve netira. A i pomoglo je sto su ovi dolje se raspali i ostali smo mi i Rijeka. A Rijeka je, treba i to netko reci na glas, sastavljena od igraca s 3 loma koljena, igracima Borussije 2 od 23 godine, igracima Ausburga 2, rezervama Dinama itd rotacijskim igracima Slavena..Morali su i oni puknut u tom maratonu

    Po meni on nije trener za Dinamo i nikakva dupla kruna to nece promjenit. Samo se pitam sto ce bit kad Petko ode. Petko nas je nosio u kljucnim tekmama kao Jordan Bullse. Spasavao je klub i trenera, bez njega ja nemrem zamislit Jakira da gradi sustav igre za LP na Mierezu ili kom vec.

    Treba nam trener s vizijom i trener koji ce klince paralelno promovirat..

    Makar velim, ak uzme duplu krunu. Tko ce ga imati obraza i muda maknuti. Nismo ga mogli maknut nakon Balkanija, gdje cemo nakon duple krune..

    Strah me da Bjelica ne potpise za gamad dolje, onda smo najebali..
  • Sibirski plavac
    1.3k
    Zar se stvarno opet vrti retorika da je pravo čudo kaj smo osvojili HNL sa ovakvim "smiješnim i nikakvim kadrom"? Kako to da kadar nije bio "smiješan i nikakav" u Sevilli, doma protiv Betisa, dvaput na Poljudu, doma protiv Paoka, u tekmama sa Rijekom koje su završile 2 2 i 1 0... Tada se šutilo o kvaliteti kadra. Kad se pobjeđuje hvalospjevi na sve strane da ova ekipa ipak zna neki k o nogometu i da im fali samo još pokoji solidan igrač na nekoj poziciji i to će biti top, a kad se gubi udara se po svima od golmana do napadača kako nisu za dinamo, da je ovom kadru konferencijska liga premija, da će nas punit prvi ozbiljniji protivnik pogotovo iz liga petice ( Petković and Kaneko laughing at this) i slično. Je li ovo ekipa na razini one od 2018. do 2022.? Naravno da ne, ali ovo povremeno omalovažavanje trenutne ekipe kao da je riječ o kadru Istre ili Gorice pa je osvajanje titule i knockout faza europskog natjecanja čudo neviđeno... Svakako se treba pojačati na određenim pozicijama u idućem prijelaznom roku, ali negativa oko kadra mi je pretjerana. Ako je ovaj naš kadar "odron" (a isti taj odron je blizu osvajanja dovsrtuke krune i igrao je knockout fazu eu natjecnja), kakvim pridjevima onda nazvati sve druge kadrove u ligi, pogotovo ove kod 3 najjača pratitelja?
  • Banana 2
    433
    Budi fer i priznaj da ja po kadru serem otkako sam se registrirao na ovaj forum.
  • Tongo Doumbia
    2.3k
    to ti se kolega ne može oduzeti!
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    nemaju oni para za Bjelicu i njegov stozer tako da to u startu otpada
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.