• dzg717
    941
    Jel vrijeme za korteo?
  • NKDZ86
    293
    Ne znam kaj se čeka s tim, kad je zadnji put bio...
  • NORTE
    9.3k
    Jel vrijeme za korteo?dzg717
    Na radni dan teško.
    Vjerojatno se izbjegavalo zbog prijave okupljanja, ali korteo bi mogao bit kroz neko vrijeme.
  • Bosskovitz
    7.5k
    Evo odgovaram ti na postavljena pitanja.NORTE

    Napisao si dugačak komentar, ali nisi odgovorio na pitanje. Ne moraš mi govoriti koji broj želiš da se prikazuje jer je to jasno, ja sam te pitao zašto taj broj, a ne drugi. To je posve legitimno pitanje. Možemo prikazivati da je na stadionu malo više ljudi nego što jest ili da je na stadionu malo manje ljudi nego što jest; zašto ti želiš da prikazujemo manje, a ne više?
  • Bosskovitz
    7.5k


    Naravno da se treba to poboljšati i radi se na mjerama koje bi to trebale unaprijediti, ako se ne varam neke bi trebale biti aktivne već od početka sljedeće sezone. Ali do onda možemo birati jednu od dvije gore navedene brojke.
  • badjibadara
    1.7k
    Jel vrijeme za korteo?dzg717

    Od Maxa do trga poslije Rudesa skupa sa igracima bi bilo top. Ovi slabije kondicije neka idu panoramskim busom.
  • NORTE
    9.3k

    Objavljujmo broj evidentiranih gledatelja, jer tome služe brojači (kentauri i ručni skeneri) i to je posjeta.
    Broj "izdanih ulaznica" nije posjeta.

    Mislim da je to prije svega ispravnije. Moje mišljenje.

    Svjestan sam činjenica i nadam se da će nakon ove dvije tekme stanje biti bolje već na prvoj tekmi u novoj sezoni.
  • SAS1987
    13.5k
    Objavljujmo broj evidentiranih gledatelja, jer tome služe brojači (kentauri i ručni skeneri) i to je posjeta.
    Broj "izdanih ulaznica" nije posjeta.
    NORTE

    Mislim da i neki veliki klubi promoviraju broj izdanih ulaznica zbog (minimalnog) povecanja prosjeka.

    Recimo Dortmund ima kapacitet od 81 365 a prosjek 81 228. Slicna prica sa Juventusom. Nema šanse da je to prosjecna posjeta.
  • blue heart 72
    1.4k
    Young boysi isto prikazuju broj prodanih ulaznica
  • Nemrem igra Dinamo
    621

    Također i ja, uvijek kupim za klince najnormalnije kartu. Nije problem kupiti za klince, nego me zanima @scooniepenn od kuda ti ta info?
    Na Futsal Dinamo djeca do 12 godina mogu besplatno, jesi na to mislio?
    Kad smo već spomenuli, bilo bi lijepo da klub omogući za sljedeću sezonu za klince do 10/12 godina godišnje i redovne ulaznice možda ne besplatno, ali s 30%- 50% popusta...
  • reziser
    6.4k
    Zračna luka... :heart:

    Screenshot-2024-05-13-19-15-05-345-com-whatsapp.jpg
    pic sharing
  • Ludovic IX
    5.5k
    To je dugo već tamo. Na svakom ovom reklamnom panou se pojavljuje ta poruka.
  • scooniepenn
    1.8k

    Vidio sam klince ksko ulaze s roditeljima kako ulaze uz napomenu da su mladji od 12 godina.
  • Krizy
    36.2k
    Iskopao sam jedan nevjerojatan podatak.
    U povijesti kvalifikacija za Ligu prvaka na 11 utakmica su suđena po tri jedanaesterca.
    U čak 4 od tih 11 susreta je igrao Dinamo Zagreb :lol:
    Ovo je baš nestvarno.

    Dinamo - Ludogorets 4:2
    2 jedanaesterca za Dinamo, 1 za Ludogorets

    Dinamo - Valur 3:2
    2 jedanaesterca za Dinamo, 1 za Valur

    Molde - Dinamo 3:3
    3 jedanaesterca za Molde

    Dinamo - Werder 2:3
    1 jedanaesterac za Dinamo, 2 za Werder
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.