• jedan u nizu
    6.1k
    Bez brige, bit ce opet velikih transfera, to je sigurno.
    Ova sezona je takva kakva je, male minutaze su dobivali nasi talenti.
    Baturina jasno, ce ici van za 20mil+.
    Ali vec sljedece sezone ocekujem vece minutaze mladima poput Vrbancica, Mikica, Cvetka.

    Nemojte zaboraviti da imamo jos mladih koji ce postici veliku cijenu.
    Stojkovic ce otici za velike novce ako ga zdravlje posluzi. Vidovic bi isto tako mogao ako ga Bayern ne vrati nazad za otkupnu klauzulu.
    Perkovic i Sucic takoder imaju vec puno minuta i iskustva, a kada ovakve igre budu pruzali sljedece godine u LP, i za njih cemo misliti da ne smiju ici ispod 20mil+.


    Dosta ljudi je automatski pokupilo mantre da kad nema Mamica da nema ni velikih transfera. Reci cu vise nesvjesno nego svjesno.
    Jako mi je zao sto neki misle tako, ali vjerujte, dinamo ce napredovati na svim razinama, u svim podrucjima, i glupo je razmisljati da cemo napredovati svugdje ali da odjednom necemo imati velike izazne transfere.

    Jos nije zapoceo nijedan prijelazni rok pod novim ljudima u Dinamu, a vi nas vec pokapate.
  • Jaro
    5.6k
    male minutaze su dobivali nasi talenti.jedan u nizu

    Perkovic, Sucic, Baturina, Vidovic su visemanje konstantno unutra - ne kuzim sto ljidi ocekuju, da ce u19 momcad istrcavati i boriti se za naslov...
  • jedan u nizu
    6.1k

    ma naravno, samo sta ti igraci imaju po 20 godina, a ne da startaju sa 16, 17 i igraju LP, kao sto je bilo kada je klub bio izlog.

    Ti igraci nama vise nisu talenti koji dobivaju neke prilike, to su vec prvotimci i nositelji igre.
  • Jaro
    5.6k
    nadam se samo da se na ovu staru situaciju nikad necemo vratiti.
  • Mrvica
    3.3k
    Jos nije zapoceo nijedan prijelazni rok pod novim ljudima u Dinamu, a vi nas vec pokapate.jedan u nizu

    Ništa novo što pokapaju. Sjećaš se kad se birala nova uprava i kad je klub počela vodit ulica da su govorili kako nam slijedi propast. A ''ulica'' je u jako malo vremena napravila brdo odličnih stvari, klub se vratio na pobjedničke staze i u borbi je za dva trofeja, navijači i klub po meni u nikad boljim odnosima, Zagreb živi Dinamo, mi navijači koji smo van Zagreba osjećamo da je napokon svanula zora za klub. Tako da moje mišljenje je da će biti odličnih transfera ali sa lovom u blagajni kluba. :strong:
  • Georg Koch
    3.5k
    Nepopularno misljenje glasi: Pobjedit cemo sve utakmice do kraja prvenstva :cool:Georg Koch

    Upis je bio prije tekme sa tovarima, od tada 8/8 a bit ce i 10/10.
    Mentalitet pobjednika, dovoljna razina zvijezda da u svakom trenutku moze iskociti netko i rijesiti tekmu i kada ne ide, te zadnje ali nimalo najmanje vazno, plavi huk koji nije dao da potones.
    Volim tebe Dinamo, zivot si mi ti :heart:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.