• Dzoni
    115
    Ok ako se sudac pogrijesi oko neke dvojbene situacije, oni su isto ljudi uostalom, al ovo je vec oprostite na izrazu prcanje u zdrav mozak
  • Zagreb1992
    1.3k


    Jbg pa gol Šibenika protiv Dugopolja je isto bio offside teški ..Suci su nam kriminalno loši..ovo više nije guranje nikoga ..jednostavno su tragedija
  • deda
    28k
    Ništa nisu lošiji od kvalitete nogometa.
  • Infinity
    15.2k
    Ovo mozda i jest ofsajd, ali ja nisam tako uvjeren da kazem da je dva metra. Cak bih rekao da je smijesno da netko iz ovog kuta tvrdi da je ofsajd dva metra.

    Ako gledamo liniju kosenja terena, branic Jaruna i napadac Zrinskog djeluju kao da su tu negdje u par centimetara.

    Ovo mozda i jest ofsajd, ali par centimetara. Svi koji tvrde da je debeli ofsajd su pristrani.
  • Ivdzo11
    3k
    KAKAV KOMAD BUDALE


    No, pitam vas ja sad nešto. Šibeniku su dosudili devet penala, pa o tome ne pričaju. Dolaze kod nas, pa neka nas pobijede ako su tako bolji kao što pričaju. Ne želim gubiti vrijeme na njih. Svaku utakmicu donose 50 tisuća eura da bi stimulirali ekipe koje igraju protiv nas. Neka, na to imaju pravo. Jarun je u posljednje vrijeme stalno igrao s mladim igračima, a baš su protiv nas zaigrali Ibanez i svi stariji iskusniji igrači.

    Zaleđe… Pa Šibenik svaku utakmicu pobijedi golovima iz zaleđa ili penala. Devet penala, sedam golova iz zaleđa. Nikad nisam htio o tome pričati. Ne želim uopće pričati o tome. Neka igraju nogomet, a ne da se bave švercom. Ako Savez želi, neka onda Šibenik gurne u SHNL. Lopovi, ispali su i opet će ispasti. To je banda nesposobnjakovića. Trener im je na našu utakmicu protiv Jaruna došao s torbom punom novca i kad smo dali gol za pobjedu, samo je pobjegao. Ma, ne želim uopće pričati o njima.”

    Zrinski će iduće sezone biti prvak Hrvatske. Zadnje kolo ćemo proslaviti s pet bodova prednosti. Osijek će prvi put u povijesti imati prvaka Hrvatske. Dragi Bog je s nama. Nekoliko utakmica smo pobijedili golovima u 93. ili 94. minuti. Prije toga bi pogađali stative i prečke, ali dragi Bog je baš htio da sve skupa bude dodatno dramatično. Za prvu ligu mi treba sedam igrača. Treba mi vezna linija. Imamo Dogana, najboljeg špic igrača. Imamo par golmana, a sve ostalo ćemo polako pronaći. Šibenik želi samo ući u prvu ligu, a ja želim biti prvak. Tu je razlika između mene i njih.
  • Big Daddy
    183


    “ Zrinski će iduće sezone biti prvak Hrvatske. Zadnje kolo ćemo proslaviti s pet bodova prednosti. Osijek će prvi put u povijesti imati prvaka Hrvatske”

    KAE ZGLAVOM?!
  • IstinaZaDinamo
    1.3k
    Ma osvojit ce i LP dogodine, a finale ce igrati sa tovarijom :rofl:
  • veselko tenžera
    1.3k
    hahahahaha, kakav car! Upravo je rekao igračima da ima 2 golmana i jednog napadača i da je svima ostalima otkaz ako izbore ono za što se bore sljedećih par tjedana :lol:
  • Paggini
    6.9k
    Meni lik miriši na poludementnog tipa koji je imao otkrivenje u snu da ako osnuje klub da ce s njim biti prvak, pa sebe gleda kao proroka ili poslanika...
  • BBB Sibenik
    4k
    Jazavac, 1.6. će dobit po lampi!
  • Krizy
    36.2k
    Neće osvojiti ni drugu ligu, ali svakako uspješna reklama sebe, kluba i pivovare.
  • Infinity
    15.2k
    Meni se vise svidjaju ovakve budale, nego 'zelimo izboriti opstanak' ekipa. Nisu mi dragi, nisu mi ni mrski, ali mi je drago ako ce konacno netko biti ambiciozan u visem rangu, ako ga izbore.

    Misljenja sam da nije svjestan jacine prve lige i da ce brzo shvatiti da uzeti titulu, pa i izboriti Europu nije bas tako lako. Sjecam se i smijeha kad je gazda Hoffenheima pricao da ce uci u Bundesligu i igrati Ligu prvaka. Trebalo im je vremena, ali su stekli respekt, pa i tu Ligu prvaka su igrali. Da li ovaj ima dovoljno love da gura klub ka tituli prvaka Hrvatske? Sumnjam. Da li ima love da gura dobrog prvoligasa? Mozda i ima, ali je pitanje koliko ce to trajati. Sve u svemu, nama se Rudes sa svojih 300 gledatelja i treceligaskim nogometom vec dva puta ugurao u prvu ligu. Ovi su infrastrukturom i gledateljstvom na istom levelu, ali ocekujem barem bolji nogomet od njih. Tko god zavrsio drugi, Zrinski ili Sibenik, nadam se da ih Rudes dogodine nece ostaviti u prasini.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.