• Captain America
    13.9k
    Daliću, ne budi peder i povedi ga na Euro!
  • Paggini
    6.9k
    Pričat će se za 10, 15, 20 godina o Petkovićevom i Hoxhinom golu na Rujevici, Kanekovom golu Loksi i Betisu, Kulenovićevom suludom travnju, Vidovićevim oršićevskim kantama, ali se nadam da će se spomenuti i sva ta Nevina čupanja iz utakmice u utakmicu.

    Njegova sezona je preslika Dinamove sezone. Puno očekivanja na početku, potpuni psihološki pad i onda nevjerojatan povratak u formu i nestvarna polusezona. Bilo je tu heroja, od Theophileovog antologijskog povratka, do Kuleta i Petka, Maxa, Baturine, bilo ih je stvarno hrpa, ali Nevistić je po meni na vrhu te liste.

    Ponosan sam nestvarno na njega kao njegov sugrađanin i potpuno miran jer sad je apsolutno svima jasno da mi svog golmana imamo, a najbitnije od svega - to je potpuno jasno i Nevistiću.
  • Zagi
    5.1k
    Puno se pisalo ove sezone o prekretnicama i bila je jedna, prava.
    Nevistićeva obrana penala protiv Varaždina 18.2. u 82. minuti.
    Bez tog trenutka teško da bi bilo titule, jako teško.
  • Teofil Kateran
    872
    Postao je golmančina nakon šta je dobio kontinuitet. Stvarno je dostojno zamijenio Livija.
  • NVKOD
    738
    DINAMOvs-OSIJEK1034-kolo-Super-Sport-HNL23-24480ponline-video-cutter-com-ezgif-com-optimize.gif

    Neva.gif

    Snimka-zaslona-2024-05-12-013401.png

    Nisam znao da je Nevistić bio u Spider-Manu 2 i to u ulozi Doctora Octopusa!
  • rioda
    2.5k
    Definitivno po formi zaslužuje biti ispred Labrovića za Euro.
  • Dinaminjo
    512
    Covjek ima genetski duge ruke i koristi ih maksimalno..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.