• serbus
    3.6k


    To je nogomet pa mi navijači "ubijamo se", "gazimo" već 100g pa nitko nije ubijen hvala Bogu.
    Uzeli su ga na zub jer su ga voljeli a on je završio kod nad i to je tak svaki igrač mora biti svjestan tog rizika kad završi u rivalskom klubu.
    Nismo ni mi bili oduševljeni Brekalom a nekad davno niti Nikom svašta se vikalo,pisalo.
    Slažem se da nije lijepo ali to je stadion najbolji ljek uzmi im tri boda i doviđenja ....
  • DrawTube
    3k
    nisam vidio taj video iz busa, jel se može naći negdje?
  • Tongo Doumbia
    2.3k
    on objavio na story. Svira ono od Djerkoulice, i on snima i stavlja u opis " soon ".
  • M94
    504
    Mozda ovo spada u temu nepopularna misljenja, al me izrazito ljute igraci karaktera kao Stefan.
    Znamo svi da je borben i da daje sve od sebe za klub i navijace, al je uz to bahat i prgav, a voli i provocirat.
    Sve pet, treba drskosti uvijek i ekipa mora imati bar jednog takvog, nisu svi roboti.
    Al jbmu mater, pa daj onda istrpi te uvrede ili im vrati istom mjerom, to je navijacki folklor, to zaljenje na uvrede bi bilo ok kad ne bi bilo povoda za to, ali Stefan to na njegovu zalost daje. Nemoj mi kmecat a i ti provociras, hvatas za vrat itd.
    Eno isto scena pred kraj, vodis 2-1 i on se s nekim Rijecaninom zakacio, prvi je on nesto krenuo provocirat i svađat se. Ne volim to.
    Isto ko Vinicius, mali je zesci troler i provokator, i kad ga navijaci uhvate na pik kmecanje po novinama, rasizam i niko me ne voli. Pickasti mentalitet.
    Ramos je isto luđak, al ne sjecam se da je kmecao nesto po novinama, ne, stavi im prste na ista pa ti vrijeđaj, ili Cantona kad sastavi nekoga sakom iz prvog reda... E to je reakcija.
  • Mrvica
    3.3k
    Navijački folklor i vrijeđanje je jedno, psovanje majke koja je umrla je drugo. Možeš biti čvrst ko kamen ali svatko bi pukao na tako nešto. On trpi konstantne uvrede, čak mi se čini da jedan te isti klinac čeka baš njega da izvede aut (mislim da je i na prošloj tekmi bio taj isti klinjo) da bi mu psovao i govorio svašta. Koliko sam skužio ista priča je bila i sa Jakirom pred kraj kad je poludio. Taj isti lik koji mu psuje majku bi poludio kad bi netko njemu opsovao, posebno majku koja nije više tu. Riletu su neke reakcije nepotrebne i toga smo svi svjesni, ali u ovakvim situacijama ga shvaćam i nemam mu šta reći. A to da je prgav i da voli provocirat to nam nije strano, takav je kakav je. Očito je ovo bila kap koja je prelila čašu čim je objavio ovo gore iznad i neka je.
  • Mr Anderson
    5.4k
    Eno isto scena pred kraj, vodis 2-1 i on se s nekim Rijecaninom zakacio, prvi je on nesto krenuo provocirat i svađat se. Ne volim to.M94

    Čabraji je nešto dobacio, treba imati igrače ko Ristovski u ekipi. Previše gospoštine na terenu ne valja, nije nikad valjalo pogotovo u ovakvim utakmicama. Volim igrače koji pokažu takav stav na terenu.
  • Captain America
    13.9k
    Prezimili smo u euronatjecanju tek nakon što je došlo nekoliko igrača sa stavom ''nema tu zajebancije više''. Rile je ikona i nije bezveze neizostavan dio najjačih 11 kod već šestog trenera.
  • M94
    504
    Čabraji je nešto dobacio, treba imati igrače ko Ristovski u ekipi. Previše gospoštine na terenu ne valja, nije nikad valjalo pogotovo u ovakvim utakmicama. Volim igrače koji pokažu takav stav na terenu.Mr Anderson

    Ma ok je to da, ono "ne volim to" se odnosilo na zaljenje na reakcije publike kad sam izazoves reakciju.
  • Kepec
    4.7k
    Ovaj video s instagrama je sve. Jebo me pas i suzi koja jedva zadržala. Tko zna neka ubaci ovdje na Zonu taj video molim vas.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.