• Zagi
    5.1k
    Samo želim da to ne bude sapunica koja traje cijeli prijelazni rok.
    Nek se odluči i iskoristi klauzulu ili ju makne.

    To je jedino fer prema klubu.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Pa ako klub uspije u naumu da vrati Modrica nece htjet ic niko, dapace, moglo bi bit guzve na "ulazu".
  • Blueshadow86
    960
    Niti će Modrić u Dinamo, niti će Petković van Dinama. :wink:
  • Facke
    2k
    Samer nek tracaju , nemaju pojma. Nemaju ni jednu jedinu pravu informaciju iz kluba. Niti jeden od njih.
    Bole da piseju o sveti blitvari s Splita. Te im bole ide. Nas same blatiju de stigneju.
  • Zagi
    5.1k
    Btw jel utakmica protiv Rijeke prvi puta da je Aki ušao, a da mu Petko nije predao kapetansku traku?
  • Sajla
    3.5k
    nije prvi put. sigurno nije preuzeo traku protiv Lokse i Varaždina, moguće da je i ranije bilo tako ali se ne sjećam 100%
  • Mali Zeus
    9.7k
    Niti će Modrić u Dinamo, niti će Petković van Dinama. :wink:Blueshadow86

    Insider?
  • Blueshadow86
    960
    :grimace: Ma nooo. Osjećaj.
  • Marley
    870
    dijelim tvoj osjecaj sto se tice Petka :wink:
  • Boysica
    457
    Ja mislim da ja necu prezivjet taj dan , ako u opce ide i kad je bio van stroja meni je Petko topcina smeker frajer ... I kad mu nije islo uvjek sam ga gotivila i dizala u nebesa ...
    Sve dok klub ne objavi a ja ne vjerujem pogotovo ne dnovinarima , cvrsto vjerujem da ostaje.
    #petkoostani :starstruck:
  • Jurki
    8.7k
    Kakva je frka u vezi Petka?
    Zar ste svi zaboravili kaj je Maric rekel u vezi transfera? Nebitno dal ulaznih ili izlaznih.
    Za transfere na kojima se radi znaju samo dvije osobe iz kluba, a to su on i Zajec.
    Znaci sve kaj budu novinari napisali prije nego bu sluzbeno mozemo komotno smatrati lazima i novinarskim nabadanjima po tastaturi.
    Preslo je vreme kad je svaka šuša mogla doci do provjerenih i tocnih informacija. I tak treba gledati na stvari.
    Danasnji tekst u novinama je isti k ko da ja sad tu napisem da imam ekskluzivu i da Petko ide u Marseille nakon Eura.
  • Zagi
    5.1k
    Zabrinutost ne proizlazi iz tekstova kojekakvih laprdala već iz činjenice da ima turbo nisku klauzulu i sve ovisi o njemu.
  • Dinaminjo
    512
    Ako dode ponuda lige petice, nedavljenik, tesko da ce odbiti.

    Sve ostalo imamo sanse.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.