• Efes Pilsen
    6.9k
    Ukrade mi dragon rijec iz usta.. Poetski :heart: Zivio kapetane :love:
  • Mrvica
    3.3k
    Kapetane hvala ti!!!! :heart:
  • Bernard
    356
    Pa nebi ni Spielberg bolje producirao, odlazak kapetana, vraćanje u turbulentnoj sezoni za najslađi gol u karijeri!! Frajer si Aki!!
  • Mlađi referent
    10.6k
    Morao je bit on, drukčije nije moglo
  • Crusades1986
    9.8k
    Nagradilo ga je za sve! Moralo je ovako biti. Da on donese još jednu titulu!
  • jedan u nizu
    6.1k
    "Meni je najteži trenutak bio poraz od Lokomotive. Osjećali smo se spremni i dobri. Došli smo na utakmicu, lupilo nas po glavi i sad ne mogu reći kako smo izgubili. Osjećali smo se moćno prije i tijekom utakmice, ali onda je teško objasniti što se dogodilo u pet minuta. Utakmica je otišla u drugom smjeru", odgovorio je Ademi.

    "Iskreno, nisam zadovoljan svojom sezonom. U svaku utakmicu sam ušao maksimalno, želim pomoći ekipi koliko mogu. Morate znati da ja nisam Petković i da neću suparniku gurnuti kroz noge niti sam Oršić da ću zabiti u rašlje. Vi to drugačije gledate, očekujete golove od mene, ali promašio sam dosta zicera i s time sam nezadovoljan. Da sam ih zabio, forma bi bila odlična", rekao je Ademi.
  • Dinaminjo
    511
    Golovi od Ademija bi trebali biti slag na tortu, a ne razlog igre.

    Malo ga je prebacilo pa misli da je njegova uloga biti poludpica..
  • Jaro
    5.6k
    ja bih rekao da.njegova izjava ide u smjeru povrsnosti ocjenitelja forme.kod pojedinaca - mos mi ruku odsjec ak nebi bio bog Ademi da su mu usla jos ona 3-4 zicera kaj su mu skinuli/je fulao. Gotovo nitko mu nebi zamjerao "losu igru".
    Dokaz? Sve sto se pise o Bernaeuru i KTCu nakon sto protivnik uspije 2put u 90 minuta sutnuti iz 16m
  • Zagi
    5.1k
    A ovisi tko piše.
    Ocjena u SNu bi bila bolja jer oni ocjenjuju momente pa je tako strijelac bog , a kiksera treba objesit na Dolcu. Ali koga briga za te ocjene?

    Mi mu tu godinama već zamjeramo nedovoljnu suradnju u igri, a to nema veze sa pogodcima.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.