• Zagi
    5.1k
    Nekaj si razmišljam, Bulatova i Maurova minutaža zadnjih 4-5-6 utakmica nemaju baš smisla.
    Moguće da su imali neke sitnije ozljedice ali baš ništa?

    Onda se sjetim kako se radilo na transferu Emrelia i taman se ozljedio tih dana na zadnjoj prijateljskoj i kak je Jakir prokomentirao da to neće više ponoviti.

    Ima smisla da će dio budžeta koji se zatvara transferima igrača umjesto Baturine, ovo ljeto zatvoriti:
    Bulat+ Mauro + % od Olma?

    Nešto se sramežljivo piše da tražimo dva stopera i veznog što bi isto išlo u prilog ovoj matematici.
  • Paggini
    6.9k
    Bio bih strašno razočaran prodajom Maura, koji po meni predstavlja onog idućeg obrambenog za iduće dvije do tri sezone. Nema mi baš smisla prodaja jer nije pokazao ni blizu svog potencijala, a ne smatram da smo financijski toliko loši da moramo poštopoto prodavati svakog perspektivnog igrača. Mislim, sumnjam da se o tome razmišlja uopće, ali kad si već spomenuo.

    Bulata možemo prodat ako dođe dobra ponuda, barem što se mene tiče.
  • Zagi
    5.1k
    Bio bih strašno razočaran prodajom MauraPaggini

    Da, slažem se. Ali ako moraš birati između njega i Baturine?
  • Praskaton
    1.8k
    Na stoperskoj poziciji smo nekako najtanji sto se tiče mladih igrača koji bi mogli bit među prvih 15-16 igraca.
    Živkovic je preskocio stepenicu i mora natrag jednu sezonu u Lokose po meni.
    Šutalo i Peric su van ozbiljnije rotacije vjerujem da ce se ic na prodaju.

    Tea stižu godine al moze bit odlicna zamjena iduce sezone.Kao i Max.

    Perkovica vidim u prvih 11 kraj nekog top stopera.Priželjkujem Jedvaja,Pongračića ili Smolčića
  • Banana 2
    415
    Mislim da odlaze Bulat, Perković i Kulenović. Za Petkovića ćemo vidjet, ali mislim da i on ide.
  • scooniepenn
    1.8k

    Mauro je imao 3 žuta pa je nakon toga bio bolestan. Zato nije igrao zadnje 2 utakmice.
  • Zagi
    5.1k
    Da, to je službena linija.
    Meni tu nekaj smrdi. Bumo vidli.
  • Zagi
    5.1k
    I Špikić . Ako su stvarno zagrizli za Šotičeka nema baš smisla da tam stoje i on i Špika i Kaneko.
  • Banana 2
    415
    Da, slažem se. Pogotovo ako dovedemo dva krila. Ovo je više-manje zadnja šansa da se Špika proda.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.