• Mali Zeus
    9.7k
    ↪Mali Zeus Svoje dresove u kojima redovno igram svaki vikend perem na toj temperaturi i evo dvije godine nemam nikakvih problema, zato sam i ovaj prao tako.
    Ali pretpostavio sam odmah da bi to mogao biti problem.
    plavi devet

    A sve ovisi o kvaliteti, neke moš i na 40, al za svaki slučaj je najbolje svu tu sintetiku prati na 30.
  • Bosskovitz
    7.5k
    ozbiljno se nadam da će bar treći dres nagodinu imati grb Gradjanskog.Mihaljević

    Čisto s funkcionalnog stajališta, problem je što treći dres mora biti drugačiji od domaćeg i gostujućeg, samim time ne može biti naš plavi dresi, a ne može biti baziran ni na jednom dresu Gradjanskog osim onom crveno-narančastom iz 1911. i svjetloplavom koji je zadnji izbačen u retro verziji. S druge strane, ne možeš staviti ni grb Gradjanskog na domaći dres, a staviti ga na neki treći dres koji nema povijesnu poveznicu nema nekog smisla.

    Sljedeće sezone sigurno neće biti tako nešto, no ideja je vrlo zanimljiva za neku okrugliju godišnjicu, npr. u sezoni 2025./26.
  • Peškaman
    2.6k
    Crveno-narančasti bi bio pun pogodak,sve samo da onaj rozi ne gledam.
  • Mali Zeus
    9.7k
    Bilo bi fora da koju godinu bude dres sa samo malim d umjesto grba, po uzoru recimo na romu koja zna isfurati lupetta umjesto grba.
  • Bruh
    901
    Vuk je stari grb rome nije to ovak zamijenjeno ak se ne varam
  • Mali Zeus
    9.7k
    ↪Mali Zeus Vuk je stari grb rome nije to ovak zamijenjeno ak se ne varamBruh

    Znam, al imaju samo lik lupetta, ne grb kak je prije izgledao.

    Ili recimo nešto u ovom stilu, slično kao s lupettom kod Rome:

    MAN-U-3RD-2.jpg
  • Mihaljević
    8.1k


    GMVHLaJXEAA_Tg2?format=jpg&name=900x900
    Ovo je još jedan pokušaj dresa iz 1923, koji je sad zadnje izašao. Samo treba biti malo svijetlije plavi ali nemam tu nijasnu plave. Ovaj dres je realan.
  • Bosskovitz
    7.5k
    Ovo je još jedan pokušaj dresa iz 1923, koji je sad zadnje izašao. Samo treba biti malo svijetlije plavi ali nemam tu nijasnu boje. Ovaj dres je realan.Mihaljević

    To sam i napisao, realno je da taj treći dres bude na crveno-narančaste pruge ili svjetloplavi (kao pretprošle sezone gostujući, recimo), ali ni jedna ta varijanta ne uključuje najpoznatiji i najdugovječniji grb Gradjanskog. No generalno kao ideja je super i siguran sam da će se jednom nešto slično napraviti, zato sam i dao primjer sezone 2025/26 u kojoj će se slaviti 125 godina kluba, ali definitivno to neće biti sljedeća sezona.
  • Baltazar
    621

    Ma jeee,150ta godina kluba
  • Gradinamo
    31
    Kolega je vjerojatno mislio na 115 godina, ali mu se omaklo ;)
  • mali M
    3.5k
    Ma ja bi da nam treći dres bude svijetlo plavo, ono građanski svijetloplavo sa Dinamovim grbom ali da je u "vodenom žigu" materijal cijeli ispisan sa nekim motivom Građanskog. Ove plave i crne bi ostavio, fakat nebi lutao, ali samo da ne gledam više ove roze gluposti. Jedan svijetlo plavi sa bijelim hlačicama i bok...
  • Bosskovitz
    7.5k


    Hvala, da se zaključiti iz ostatka mog komentara da sam napravio omašku.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.