• IstinaZaDinamo
    1.5k


    Ne bi me cudilo da ono misle kako bi rijeka ili oni bili u istoj situaciji, jer tko od njih zna sta je to koeficijent...
  • rioda
    3.1k
    Sad se okreću nadanju da ćemo izvući Galatasaray
  • criticus
    1.4k
    Al nije ovo za shit of the day, sve što su napisali stoji. Pofafali su a nije ni počelo.

    E kad dobiju vodokotlić junajted u prvom pretkolu intertoto kupa i proglase se favoritom za osvajanje prvenstva univerzuma, e to je već slobodna koju poznam i volim.
  • badjibadara
    1.8k
    Sjeverojadranski tovari:

    Sopa bi ipak mogao ostat!
    Kad smo bili izdani,napušteni , dosao je i napravio pobjednicki tim!
    Trebalo je tu mladu napuštenu ekipu psihicki dignut, dovest je do finala i uspio je! 12 milijuna € protiv ogromnih 60 milijuna€ i njihovih sudaca (zanimljivo protiv kluba s najmanje žutih od svih HNL klubova) !
    Bilo bi tu još mnogo naslova da nema ovakvog Dinama koji je kriminalnim radnjama privatizirao ligu i suce. 18 naslova zaredom.
    I navijači Rijeke, navijači Osijeka, hajdukovi navijači, dobro se moraju molit Bogu da Dinamo ne uđe u Ligu prvaka jer ako uđe toliko će biti razmjer u novcu nad konkurentima u HNL-u da će Dinamo sljedećih godina biti prvak kao iz šale. 17 naslova bez slavlja. Tek sad su se sjetili slavit naslov kad su vidjeli kako navijači Hajduka pune stadione.
    1.6. znamo za koga treba navijati ! Forza Dortumund ! ⚫
  • Str1nger Bell
    819
    Bas je zanimljivo da klub koji je prvak i koji dominira posjedom 98% utakmica ima najmanje žutih kartona.
  • db-izbjeglica
    13.3k
    i ako niste znali, dinamo je uzeo 18 naslova prvaka zaredom!? :lol:
  • Izet Hajrović
    1.2k
    pa Rijeka je dio korporacije pa se njihov naslov broji kao naš tako da nema prekida niza, ne?
  • Jurki
    9.3k
    hoce li odbiti milijun eura od Dinamovog mozebitnog ulaska u Ligu prvaka?
    Jer po tome je i taj milijun zarađen uz pomoc sudaca, s najmanje zutih kartona, hns-a i 60 milijuna naspram njihovih jadnih 12.
    Ajde rijecke picke odbijte te pare stecene na gore opisan nacin.. govna..
    Kad ovak nekaj procitam dojde mi jos vise zao kaj smo ih direktno mi spasili od ispadanja u drugu ligu prije Miskovog dolaska jer smo im poslali nas visak igraca i kupovali njihov šrot. Isto vrijedi za Mađare na Dravi i kmečavce s juga.
  • Paggini
    9k
    Koga će kriviti kad Miško rasproda sve što valja ove sezone i ne pogodi s jeftinim pojačanjima za iduću sezonu? Koga će kriviti kad se budu borili za 4. mjesto? Opet tog Dinama?
  • Pavinho
    1
    Vise nemaju koga lagati pa su poceli sami sebe
  • Droljo
    5.7k
    Vele zvezda zvala tog i tog :rofl:
    Zvao sam i ja Ibrahimovića prije par godina pa mi je lijepo rekao odjebi :snicker:
  • Robi T
    236
    Zvao sam i ja Ibrahimovića prije par godina pa mi je lijepo rekao odjebiDroljo

    Meni se nije ni javio!
    :blush:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.