• Sibirski plavac
    1.3k
    Pobjeda Palme nakon penala.
  • criticus
    1.2k
    nakon penala.Sibirski plavac

    Al kakl subse suci pogubili na kraju penala. Strašno.
  • Sibirski plavac
    1.3k
    Vidim sad na rezultatima da je i Barca Sporting bio spektakl, 5 4 na kraju za Barcu, imamo španjolsko finale u nedjelju.
  • Sibirski plavac
    1.3k
    Nisam do jučer ni znao da postoji Hajduk u futsalu, kad ono, iskočio mi jučer na youtubeu jedan video o njima, ljudi ušli u drugu ligu i imaju ambiciju ući u prvu. Moglo bi biti zanimljivo ako se to ostvari i ako ih torcida počne pratiti kao bbb, kohorta, armada i funcuti svoje futsal klubove.
  • Str1nger Bell
    701
    Torcida ce ih pocet pratit samo ako budu konkurentni sa nama.
  • Paggini
    6.9k


    Haha, ne prate ni MNK koji su sami osnovali al bi pratili Hajduka, smijesno mi je to
  • Sibirski plavac
    1.3k
    I ja mislim da će biti tako. A možda i neće. Ispod tog videa o klubu ima par komentara koji kažu da je za njih samo jedan hajduk i da je futsal nebitan sport na kojeg se pale samo dinamovci jer su "izgubili" onaj Dinamo na Maksimiru pa moraju utjehu tražiti u nećem drugom. Takvi komentari su posebno bili česti na finalu prošle sezone ispod članaka o atmosferi u Ciboni protiv Olmissuma.

    Najsmiješnija mi je ta situacija da kada neki nogometni klub ima istoimenu ekipu u više sportova odmah neki krenu sa onom spikom da se zna što je xy klub te da su istoimene ekipe u futsalu, košarci, odbojci,vatepolu "na silu" stvoreni i da nemaju poveznice sa nogometnim klubom. Čak i od nekih Dinamovaca sam znao čuti tu priču "zna se o kojem sportu je riječ kad se kaže Dinamo, kakve veze ovo na futsalu ima s Dinamom osim imena, mene ništa ne veže za taj klub, samo za onaj u Maksimiru" ili još bolje "to nije Dinamo". A nego kaj je? Pa zna se i da kad netko kaže Real Madrid, Barcelona, Psg, Benfica, Olympiakos da svi prvo pomisle na istoimene nogometne momčadi, ali postoje oni i u drugim sportovima i ne vidim zašto bi košarkaški Real, rukometna Barca, Futsal Benfica ili vaterpolski Olympiakos bili "na silu stvoreni ili lažni klubovi". Nikad nisam vidio da navijači tih nogometnih klubova pišu tako o istoimenim klubovima u drugom sportu. Ta retorika očito samo kod nas postoji...
  • Mr Blue
    3.4k
    da postoji Hajduk u futsaluSibirski plavac

    Uz MNK Hajduk, postoji i MNK Torcida, a MNK Split je najtrofejniji hrvatski futsal klub. Od neki dan, MNK Meje se preimenovao u MNK Dalmacija. Imaju kao neke ambicije, živi bili pa vidjeli.

    Splitska futsal scena je jaka, ali Zadar je spavaonica. Ako se ikad pojavi nekakav MNK Zadar ne sumnjam da će vrlo brzo ući u prvu ligu, a i onda tamo biti konkurentni. No, zasad igraju samo svoje lige unutar Futsal Zadar organizacije i ne petljaju se u HNS.

    Po mom skromnom mišljenju, mislim da Torcida nikad neće organizirano pratiti futsal iz razloga koje ste rekli. Ali i veća čuda su se događala, a dvorana je puna kao šipak kad u goste dođe - Dinamo. Od sljedeće sezone u prvoj ligi je i Rijeka, a Armada je često na njihovim utakmicama. Kohorta zna organizirano doći na tekme Osijeka, ali u pravilu samo na one većeg značaja. Vinkovci su također dobili prvoligaša u vidu Aurelije, ali ne treba se nadati da će Ultrasi ispratiti tu priču ako nisu dosad.

    I isto tako ne mislim da ćemo vidjeti u bližoj budućnosti stvari poput organiziranih gostovanja. Prije svega jer je to organizacijska noćna mora i moglo bi polučiti više štete nego koristi. Jedna je stvar kad ode 10ak prijatelja kluba na neko gostovanje, ili kao što je Olmissum imao ekipicu na tribini i sad i prošle sezone u Ciboni, a sasvim druga da se na tekmi pojavi 50-ak navijača, da ne kažem ultrasa.
  • NitkoBitan
    12.3k
    Slucajno naletio na informaciju, ali bome informaciju vrijednu spomena.

    Nas sudac Nikola Jelic ce sudit finale futsal Lige prvaka izmedu Barcelone i Palme.
  • Sibirski plavac
    1.3k
    https://www.germanijak.hr/nogomet/vijesti/fifa-objavila-povijesni-ranking-futsalskih-reprezentacija-brazil-najbolji-hrvatska-meu-najboljima-na-svijetu/129366

    FIFA prvi put u povijesti objavila službenu rang listu futsal reprezentacija,a naši su trenutno 16. reprezentacija svijeta.
  • Dzoni
    123
    San Marino za divno cudo nije zadnji na ljestvici
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.