• veselko tenžera
    1.3k
    :up: za dizajn Castorea.
    Baš su napravili lijepe, a jednostavne dresove. Drže se tradicije i ubace par detalja, upravo tome se nadam i kod nas.
  • Nolifer
    6.7k
    Isto se tome nadam, sam da na prvom dresu nebude neki ludi monokromatski grb..
  • miro
    3.2k
    Ovaj 2. Feyenordov je fenomenalan
  • Paggini
    6.9k
    Volio bih da treci bude crni, nalik Feyenoordovom i da budu neki motivi Zagreba uklopljeni u dizajn, da bude baš Dinamov
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    treci dres mora biti sa grbom Gradanskog, koliko sam vidio Rangersi su prvu sezonu ugovora sa Casterom imali retro dres, nadam se da ce takva situacija biti i sa nama.
  • Bosskovitz
    7.5k


    Na prvom dresu nikad nije bio i vjerojatno nikada neće ni biti. Ne da inače nemam ništa protiv monokromatskog grba nego sam čak i fan jer neki dresovi naprosto izgledaju puno bolje s monokromatskim grbom (tipa sadašnji crni, prošlosezonski svjetloplavi i sl.), ali domaći dres je vrlo jasan: plavi dres, standardni grb.

    treci dres mora biti sa grbom Gradanskogdinamozivivjecno

    Zašto bi morao biti? Ja baš mislim da ne treba ni Gradjanski gurati u svaku rupu u koju stane nego treba imati obzira prema klupskom identitetu. Ove godine je već izašao dres Gradjanskog i Gradjanski se može staviti na službene dresove kad su neke velike obljetnice vezane uz to razdoblje kluba, ali sljedeće sezone ih nema pa ne vidim ni potrebu za njima.
  • Krizy
    36.2k
    U Engleskoj su dva drugoligaša/trećeligaša s Castoreom imala "akciju" u kojoj su navijači sudjelovali kreiranjem dresa koji bi slali na mail, pa se onda biralo najbolji.
    Možda tako nešto za npr. treći dres može i Dinamo napraviti.
  • plavi72
    718
    Ja bih treći dres s grbom d ,kao što je futsal Dinamo igrao lp !
  • Nolifer
    6.7k
    nego sam čak i fan jer neki dresovi naprosto izgledaju puno bolje s monokromatskim grbom (tipa sadašnji crni, prošlosezonski svjetloplavi i sl.), ali domaći dres je vrlo jasan: plavi dres, standardni grb.Bosskovitz

    Ukusi su različiti i to je svima jasno. Recimo fora bi bio sadašnji crni sa logotipom od prvog dresa u normalnoj boji. Al svak ima svoje i negdje neka sredina mora bit.
  • über alles
    1.5k
    Crni feynoord I bijeli leverkusen,ostalo bzvz.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.