• Dinamosaur
    960
    Bilo bi fora kad bi i majica povodom osvajanja naslova bila sa tim, recimo "Prvaci 2024- Najte kaj zameriti.
    Ali da ju izbace u prodaju i bez ovog "Prvaci" mislim da bi se rasprodala za čas
  • Papastrumf
    9.8k

    Da, buldog sa seširom je dizajn kolege sa Zone. To su također ukrali.
  • Zagi
    5.1k
    Rijeka - Dinamo 33.kolo SuperSportHNL 2023./2024. Cijela Utakmica HD 1080p
  • Keyser Soze
    8.1k
    Ima li negdje sažetak di se može čuti kmečanje Šapita?
  • Crle
    359
    Neka im se kolega javi i traži da prekinu prodaju majice sa tim likom ako nemaju dopuštenje autora. Mislim da ne mogu to tek tako uzeti i koristiti u komercijalne svrhe bez obzira da li je zaštičeno.
  • Mali Zeus
    9.7k
    Super mi je kak nakon onog faula Selahija za koji nije dobio drugi žuti Petković odguruje Smolčića koji se tam nešto grči kao da je muha. :D
  • Krizy
    36.2k
    Gasi temu :cool:
  • Krizy
    36.2k
    Ne znam jel bilo, u gužvi sam pa ne stignem sve pročitati prije večeri.
  • NitkoBitan
    12.2k
    Takuro se negdje u kutu hvata za glavu i kriza te misli u sebi kakav ce dojam ova budala ostavit o Japancima :rofl:
  • Zagi
    5.1k
    Sam da se oslobodi.
    Čekam video iz slijedeće sezone, Takija kak pleše na stolu dok proslavljamo prolaz u drugu rundu lige prvaka.
    U boksericama, bez mobitela.
  • rioda
    2.5k
    Piše Ničota:

    Bognar je nakon utakmice na Rujevici priznao dinamovcima da nije dobro vidio tu situaciju kod Selahijeva starta i da, s obzirom da nije bio siguran u to što je vidio, nije želio u utakmici takve važnosti vaditi drugi žuti karton.

    Nevjerojatno mi je da ovo nije iskomunicirao s pomoćnim sucima i četvrtim sucem
  • SjevernaStrana
    726
    Nažalost, pomoćni suci su postali obični mahači zaleđa i auta... Na prekršaje uopće ne reagiraju, a očito izostaje i komunikacija kod takvih situacija... Čast izuzecima kao što je: “Vuče ga, vuče ga. Fran, Fran, pa je**te, odi u k**ac. "
  • Zagi
    5.1k
    Netko je tu spominjao reakciju Pjace nakon gola al nemrem više naći komentar.
    Ugl, fakat izgleda da se Markec okrenuo prema kavezu i "ispričao" zbog gola.
    https://www.youtube.com/watch?v=PXaAOFrN0lg
    1:20:12

    Grande Marko.
  • Crusades1986
    9.8k
    Pa izjavio je u intervjuu poslije utakmice da je krenuo slavit instiktivno al da se onda sjetio da je to ipak Dinamo...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.