• Mr Anderson
    5.4k
    The Gentlemen, serija od 8 epizoda, preporuka za svakako pogledati. Guy Ritchie napravio seriju koja se donekle zasniva na njegovom filmu, ustvari jedina poveznica s filmom je marihuana. Čak mi je serija i bolja od filma, iako je u filmu glumačka postava daleko impresivnija.
  • Eduardo
    17.6k
    Knox Goes Away

    Bez zadrške mogu reći da sam stvarno uživao u ovom filmu! Radnja se odvija oko plaćenog ubojice kojemu je dijagnosticiran tip demencije koji se vrlo brzo razvija, a spletom okolnosti taman tad ponudi mu se prilika da se na svoj način iskupi obitelji spašavanjem života svog davno otuđenog sina.

    Gluma je vrhunska. Michael Keaton je odličan, a uz njega u sporednim ulogama možemo vidjeti i Oscarovce, Al Pacina i Marciu Gay Harden.

    Ocjena? Čvrstih 7.5 od mene.

  • Mrvica
    3.3k
    Danas, na znameniti 13. svibnja, obljetnicu velikog sukoba na stadionu Maksimir uoči utakmice Dinama i Crvene zvezde, napravit će se prvo čitanje scenarija filma “ZG90”. Nastavak je to filma “ZG80”, koji je ostao vrlo omiljen među domaćom publikom, prikazivanog 2016. Priča o prvoj organiziranoj skupini navijača Dinama dobiva svoj nastavak, koji se odvija deset godina kasnije, u prijelomno vrijeme.

    Cijeli članak
  • Dinamosaur
    961
    .
    Uffff
    bome su si jebni zadatak stavili na pleća.
    Ak naprave sprdnju od filma, nece im ni 'najte kaj zameriti' pomoci
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.