• Mali Zeus
    8.7k
    Al to puštanje 5, 6 igrača je nešto najbizarije ikada što sam vidio. Ok Ademi i Oršić, ali ti se odrekneš još njih par jer eto možeš i jer si kao već osvojio prvenstvo i onda ti nitko nema za ući kad juriš gol osim Menala, a juriš gol jer ti nitko nemre zabiti više od jednog gola.
    Treneru treba biti u interesu da ima široku klupu, ovaj želi imati što kraću..
  • Fanboy
    2.1k
    Treneru treba biti u interesu da ima široku klupu, ovaj želi imati što kraću..Mali Zeus

    To ti pokazuje da se ne zna nositi sa pritiskom jer svi igrači žele igrati, a on da makne nezadovoljstvo je skratio klupu, no onda gubi svježinu i rezerve. To je alibi pristup i manjak autoriteta u momčadi.
  • Jaro
    5.1k
    s tim da bih ja ipak ostavio ogradu za ovo dovodjenje/odvodjenje igraca - ko zna tko to u klubu uopce hendla
    To kaj je on na papiru SD, nis ne mora znacit..
  • Rex Ramae
    2.3k
    Kako sam pročitao u SN-u, za Belju je sam kriv a za Frigana i Omeragića su ga od*ebali iz Uprave.
  • Jaro
    5.1k
    Kako sam pročitao u SN-u, za Belju je sam kriv a za Frigana i Omeragića su ga od*ebali iz Uprave.Rex Ramae


    Bas zato ostavljam ogradu. Pa za Belju je iz vise izvora receno da je on birao inozemstvo.
  • Rex Ramae
    2.3k
    "Istina je da Čačić nije želio Brekala i Kleinheislera. Međutim, Belju, Frigana, Perkovića i Omeragića prezentirao je Upravi kao četiri igrača koja odmah želi imati u svlačionici. Dobio je samo Perkovića i to u zadnjoj minuti prijelaznog roka. I to nije stilska figura, nego je doista bilo tako.

    Beljo je propao zbog najviše milijun eura, kao i zbog toga što nitko iz kluba nije sjeo u automobil i uživo pokušao uvjeriti igrača da je Dinamo za njega najbolji izbor. A Beljo je želio u Dinamo i zato je tri dana otezao s transferom u Augsburg. Trebao je to napraviti Čačić, ali on se bavio svakodnevnim treninzima, nije se do kraja posvetio Belji. "

    https://sportske.jutarnji.hr/sn/nogomet/hnl/klubovi/dinamo/zdravko-mamic-likuje-nema-vise-antolica-cacic-je-bivsi-a-sad-ima-jos-samo-jednu-zelju-15323169
  • Mali Zeus
    8.7k
    I onda kažu uništio Osijek, prije je njega s.ebala uprava.
  • IstinaZaDinamo
    1.2k
    Vrijeme za zakljucati temu i nikad vise je ne otvoriti.
  • Mrvica
    2.9k
    Hvala na pozornosti i doviđenja
  • Krizy
    33.6k
    Arhiva.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions