• Lynx17
    2.6k
    Ne samo gol, nego golcina! A tek kada pocinje zapalit sa lijevicom.
  • Banana 2
    261
    https://dubz.co/v/1q9g8v Gvardiol

    Asist je obično dodavanje pa nisam stavio.
  • Captain America
    13.1k
    Nek se dogovori sam sa sobom je li dešnjak ili ljevak :cool:
  • Krizy
    35k
    Raspoloženi naši u najjačim ligama:

    Olmo gol i asistencija.
    Gvardiol gol i asistencija.
    Kovačić gol.
    Kramarić asistencija.
  • Krizy
    35k
    Ante Crnac 6 golova i 5 asistencija u 1300 minuta u poljskoj ligi.
    Igra kao špica s dvije polušpice iza (3-4-2-1 formacija).
  • Captain America
    13.1k
    Reko je Marko Marić da ćemo tražiti igrače po Poljskoj. Možda je neki reunion na vidiku?
  • Agramer86
    74
    Kova bu se vratil u Dinamo. Stalno govori da se ima želju vratit. Čak mi je njegov povratak naizgledniji od svih naših bivših igrača. Nadam se da bu do tad bil izgrađen i stadion da mu priredimo feštu kak spada.
  • Marley
    650
    Josip Sutalo vratio se nakon mjesec dana pauze zbog ozljede i ooodlicno odigrao za pobjedu Ajaxa protiv Twentea.
    Samo tako Jopa, valjda ce i tebi napokon krenuti :strong:
    Neprezaljen, vec mjesecima sve stopere podsvjesno usporedjujem s njim :broken:
  • Eduardo
    17.1k
    Vidim da nitko nije spomenuo. Tolić je sa Slovanom pet kola prije kraja prvenstva postao prvak Slovačke. Imaju tekmu više uz 21 bod prednosti ispred Spartaka iz Trnave. To im je šesti uzastopni i 14. naslov od osamostaljenja države.

    Inače, Tola je u dosadašnjih 18 prvenstvenih nastupa postigao sedam pogodaka i upisao jednu asistenciju. Ukupno ima 36 nastupa, 11 golova i pet asista.

  • NitkoBitan
    11.5k
    Ako Real osvoji LP mislim da su sanse 90%+ da Luka produzi za jos jednu sezonu tamo. Ma i ovako je vrlo izgledno, da nije vec bi se opasno kuhalo po spanjolskim novinama, takoder bi se oprastali na svakoj tekmi od njega.

    A i ne bi mi bilo zao, tamo skida rekord za rekordom. Nek nam ubaci koji milijuncic za novi Maksimir i kao da je igrao za nas.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.