• mali M
    3.2k
    htio sam lajkati al to nebi dovoljno odrazilo moj šok i nevjericu
  • Plavi-9
    420
    Što se tiče dresova evo malo beznačajne statistike.. Ako nešto nisam krivo zbrojio, ove sezone odigrali smo 46 natjecateljskih utakmica(uključujući superkup protiv Hajduka)

    Plavi dres:
    30 utakmica
    20 pobjeda
    4 neriješene
    6 poraza

    Crni dres:
    7 utakmica
    3 pobjede
    2 neriješene
    2 poraza

    Rozi dres:
    9 utakmica
    5 pobjeda
    2 neriješene
    2 poraza


    Pošto nas zanimaju samo pobjede u plavim dresovima smo pobjedili u cca 66% utakmica, u crnim cca 43% a u rozim 55% utakmica :grin:
  • Medvedgrad
    82
    Treba to dalje rastaviti na domaće i gostujuće utakmice jer skoro svaka momčad bolja igra doma nego vani i jer mi doma uglavnom igramo u plavim dresovima a vani ovisimo o dresovima domaćih.
  • veselko tenžera
    1.2k
    2 losos pobjede su protiv Rudeš pa se to ne računa. Onu jednu u plavim protiv Rudeša računam, ta je krvavim koljenima izvojevana :smile:
  • Sajla
    3.1k
    Leicester i Chelsea u FA cupu neki dan igrali plavi protiv crnih, ne znam zašto smo mi morali u tim losos rozim dresovima i u Grčkoj i protiv Rudeša. Ali kriva tema...
  • Krizy
    35k
    Učinak krila u HNL-u otkako se igra Liga 10:Krizy

    Učinak krila u drugom dijelu sezone:

    Vidović - 2 gola i 1 asistencija (405')
    Špikić - 1 gol i 2 asistencije (495')
    Hoxha - 1 gol i 1 asistencija (936')
    Kaneko - 1 gol (754')

    Od 26 golova u drugom dijelu sezone, krila su zabila 5 komada.

    Što manje igraju, to bolju statistiku imaju :rofl:
    Vidović i Špikić duplo manje minuta, a nešto bolju učinak.
    S druge strane Kaneko i Hoxha jedva išta, ali jako bitno protiv Betisa.

    Krila dostojna samo klupe u Dinamu, trebamo dva nova za prvih 11.
    Jedan bi mogao biti Stojković.
  • Mali dioničar
    13.9k
    Učinak krila u drugom dijelu sezone:

    Vidović - 2 gola i 1 asistencija (405')
    Špikić - 1 gol i 2 asistencije (495')
    Hoxha - 1 gol i 1 asistencija (936')
    Kaneko - 1 gol (754')
    Krizy

    Ali Rukavina igra jako dobro u Gorici. Jučer gol, a ne znam da li mu se broji asistencija za gol Mitrovića jer je netko dirao loptu izmedju njega i Mitrovića, ali akcija je njegova.

    Rukavina je za mene najbolji igrač lige kad je okrenut licem prema golu i najbolji dribler lige u kretanju uz Baturinu.

    Uvjeren sam da Dinamo u Rukavini ima dobru kartu iz talona što se tiče iduće sezone ako ga trener pravilno koristi.

    Dečko je značajno bolji igrač od Hoxhe danas, a pogotovo bi bio da ima njegovu minutažu.
  • emilperska
    2.9k



    S jednim frendom koji nas neformalno cita par godina dosao sam na ideju da se napravi neki top 10 igraca Dinama po nastupima za seniorsku reprezentaciju (ne nuzno samo HRV nego moze i BiH, Makedonija..), za vrijeme dok su bili igraci Dinama. Ovaj period od 91' bi mogao i sam odradit u nekom trenutku. 90% tog je online dostupno te treba samo podatke povezat. Ali ovaj dio prije 91' je generalno kaotican.

    Ovak iz glave tablica bi isla za razdoblje od 91':
    1. Ladić
    2. Livi
    3. Bruno
  • tigric
    137
    Ne mogu vjerovati sto si napisao. Razlog je vrlo očit zašto se mali nije progurao kod niti jednog trenera Dinama. Baš je nevjerojatno los i nespreman za razinu seniorskog nogometa. Svaki nastup mu je sličio na pravu katastrofu. U Gorici je također los, samo možda izgleda nesto bolje zbog igrača koji su pored njega također ocajni. Pored fizikalija i u glavi je u kurcu teskom. Prebahat i umišljen. Mogu si samo mislit di mu je ego nakon jednog gola sad...
  • pencilneck
    634
    16 utakmica više od Hajduka smo odigrali. Skoro polovica cijelog jednog prvenstva. Mi uopće ne igramo isti sport kao oni.
  • Krizy
    35k
    Broj odigranih utakmica najjača 4 kluba u zadnjih pet sezona + trenutna:

    2018./19.:
    Dinamo - 58
    Hajduk - 43
    Rijeka - 44
    Osijek - 44

    2019./20.:
    Dinamo - 51
    Hajduk - 40
    Rijeka - 45
    Osijek - 42

    2020./21.:
    Dinamo - 56
    Hajduk - 41
    Rijeka - 48
    Osijek - 40

    2021./22.:
    Dinamo - 56
    Hajduk - 44
    Rijeka - 47
    Osijek - 44

    2022./23.:
    Dinamo - 53
    Hajduk - 46
    Rijeka - 40
    Osijek - 41

    2023./24.: (računajući koliko će se odigrati)
    Dinamo - 58
    Hajduk - 42
    Rijeka - 48
    Osijek - 43


    UKUPNO:
    Dinamo - 332 utakmice
    Rijeka - 272 utakmice
    Hajduk - 256 utakmica
    Osijek - 254 utakmice

    Dinamo je u zadnjih šest sezona odigrao čak 60 utakmica više od Rijeke, 76 od Hajduka i 78 od Osijeka.

    Praktički, za standarde ostalih sezona i pol do dvije sezone više u šest sezona.

    Dinamo je u svakoj od posljednjih šest sezona odigrao bar 51 utakmicu u sezonu, a najviše 58 utakmica u sezoni, i to dva puta.

    Rijeka je najviše odigrala 48 utakmica u sezoni, također dva puta. Najmanje su odigrali prošle sezone - okruglo 40.

    Hajduk je najviše odigrao 46 utakmica u sezoni, a najmanje 40. Odigrali su 16 utakmica manje od Rijeke u ovih šest sezona.

    Osijek je u rasponu između 40 i 44.
  • pencilneck
    634
    Superkup si zaboravio, to je 59 utakmica ove sezone.
  • Krizy
    35k
    Po TM-u je u prošloj, tako da je dodan.
1678910Next
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.