• flexXy
    1.8k
    Al ova elektronska glazba mi nije jasna, sta nema neka Dinamova ili zagrebacka da ubace. Ovo kao oni genericki skaut videi kaj nabrijavaju neke prosjecne juznoamericke igrace.
  • Jurki
    7.4k

    Video je odlican.. ali glazba.. katastrofa.. cestitke Bartolu na potpisu novog ugovora..
  • SAS1987
    13k
    Recimo Rođen u Zagrebu od ITD.
  • xyz
    840
    Ili da igrač sam izabere pjesmu
  • Crusades1986
    9.3k
    "Tužno je oprostiti se poslije 15 godina. Dinamo je moj klub, a Zagreb moj grad i bit ću njegov najvjerniji navijač dok se god bavim nogometom, pa i poslije toga."
  • deda
    26.3k
    Samo da si priupišem ovdje radi budućih računanja. 7,5 odšteta + 15% od eventualnog budućeg transfera iznad te sume.
  • Krizy
    33.6k
    Sretno kapetane mladih momčadi, nadam se povratku i preuzimanju kapetanske trake "prave" momčadi za par godina, ako Bog da.
  • Beowulf112
    301

    Steta sto je to iznae te sume 15%...ali svejednog velika cifra za jednof rotacijskog igraca
    U svakom slucaju Bartole nek ti je dobro gore.Dokazi se i pokucaj na vrata reprezentacije.
  • Mrvica
    2.9k
    Sretno Bartolu u karijeri!
  • Zagi
    4.5k
    Jedan od par igrača koje bi zadržao pod svaku cijenu. Ništa sad, sretno Bartole i vrati se jednom!
  • Neki tip
    18.3k
    Za 14 godina igranja, ak mu već pišu i sve godine u mlađim kategorijama, malo premalo trofeja.. :) A bome je i slabo nešto utakmica skupio..

    Mislim, naravno da nećeš senioru ubrajati trofeje iz kadeta, ali brojiš mu godine pa je ipak malo nesrazmjerno. :)
12Next
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.