• Kujtim Shalla
    2k
    opet ti klepećeš bezveze, te svoje argumente takozvane zadrži laganini za sebe jer te upoće ne doživljavam na ovom forumu. Dok mogu ja ću pisati šta mi volja, jednostavno. Tebi peric bolji od rasa, samo mogu na to umirati od smijeha, kakvi samo argumenti, bolji je i ispred Rasmusa je, ajd razligu i komentiraj koliko ti volja
  • Imamo Dinamo
    3.2k
    Ras i Perić su skroz drugi tipovi stopera. Za trenutačnu Dinamovu igru, Perić je puno bolja opcija. Rasmus nije stoper koji voli loptu, on je duel igrač dok Perić donosi puno toga u izgradnji igre
  • masacusec
    3k
    Taj mi se dečko full sviđao, profesionalan, požrtvovan, full me podsjeća karakterno na Georgea Kocha.
    Takvi su stranci uvijek dobrodošli u Dinamo!
  • Krizy
    34.9k
    “Prije svega, pun sam emocija. Dinamo je bio moj klub, Zagreb moj dom gotovo dvije i pol godine. Ovaj transfer išao je jako brzo i praktički u dan, dva sam se našao u novom klubu i novom gradu”.

    “Dva osvojena prvenstva, jedan kup. Igrali smo puno velikih utakmica u Europi i vjerujte mi da ne znam što bih izdvojio kao neki poseban trenutak. Sve je bilo sjajno i posebno i sjećanje na vrijeme provedeno u Dinamu će mi uvijek biti obojeno pozitivom”.

    “Gledajte, jasno da klub veličine Dinama ima puno dobrih igrača i da je trener taj koji odlučuje. Sve svoje suigrače silno respektiram. Odlični su jer da nisu ne bi bili u Dinamu. Kada sam ja igrao, oni su bili na klupi jer je trener tako odlučio. Očito je bio svjestan kako mu ja sa svojim igračkim karakteristikama mogu pomoći u ostvarenju njegovih ciljeva. Isto tako, ja sam morao respektirati one koji su igrali dok sam ja bio na klupi. Naravno da nisam bio sretan jer sam u najboljim igračkim godinama i imam još puno toga za dati i želim igrati svaki vikend, ali to je nogomet”.

    Uostalom, oproštajne poruke navijača dovoljno sugeriraju što Lauritsen ostavlja iza sebe.

    “Bili su sjajna podrška od prvog dana. Čitam ove poruke koje su mi poslali i zaista me ispunjavaju ponosom. Ne libe se reći da su nesretni što odlazim i ta njihova podrška je zaista nevjerojatna. I ponavljam, trajala je od prvog dana. Ovim putem im se zahvaljujem na svemu i nemam riječi kojima bi im opisao kako sam se osjetio čitajući njihove poruke”.

    U svlačionici je bio na glasu kao pouzdan suigrač, a najviše se družio se Kevinom Theophileom i Moharramijem.

    “Zapravo, bio sam dobar sa svima, ali s njih dvojicom sam se nekako najviše zbližio”, reći će Lauritsen koji je kao i većina suigrača impresioniran talentom Martina Baturine.

    “Baturina, uz još neke velike talente koji polako dolaze u prvu momčad ima veliki respekt. Mlad je a igra sjajno i vjerujem da ima još puno potencijala u sebi”.

    “Moja djevojka i ja smo ovdje proveli lijepe trenutke. Jako je emocionalno napustiti ovaj grad i ove ljude, ali to je profesionalizam. Sve će mi nedostajati, ali bit će prilike ponovno se vratiti u Hrvatsku, barem u posjet prijateljima koje smo stekli ovdje. Uostalom, nadam se da će Dinamo uzeti duplu krunu i izboriti skupinu Lige prvaka. Pa ako se sve poklopi, neka se u Zagreb vratim u skupini. Ne bih imao ništa protiv”.

    https://www.germanijak.hr/nogomet/vijesti/rasmus-lauritsen-za-germanijak-citam-poruke-navijaca-dinama-i-silno-sam-ponosan-na-ono-sto-ostavljam-iza-sebe/109289
  • Patak
    2.2k
    Jedan od najdražih stranaca ikad u Dinamu. Dobro se uklopio i izvan terena, sjećam se one žuje nakon Tottenhama :-)
145678Next
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.