• Crusades1986
    9.3k
    Sad je dobro.
  • gh0c
    256
    Nisam uspio reproducirat grešku, a u ovom free izdanju mogu vidjet samo nevelik broj zadnjih logova, među kojima nema nikakvih grešaka... Možda je bilo nešto na heroku serveru privremeno, nisam par mjeseci uploadao nikakve izmjene...
  • xavier
    11k


    Ionako je u međuvremenu proradilo :up:
  • Infinity
    14.9k
    Napomena svima za 12. kolo predictora.

    Rok: petak, 14h

    Osijek - Dinamo
    28.57% - 40.47% - 30.96%
    1-1 27.5%
    Gavranovic - 27.5%
  • Infinity
    14.9k
    Iz tri utakmice nemam boda :lol:
  • Dino
    2.1k
    Iz tri utakmice nemam boda :lol:Infinity

    Mogu se pronac u ovoj misli :rofl:
  • Navijač Dinama
    6.8k
    Ja igro našu pobjedu i gol Kastratia :rofl:
  • Krizy
    33.6k
    Kako je mala razlika, baš je uzbudljivo. Bio sam 27.i u prošlom kolu dobijem 7 bodova i sada dijelim 10.mjesto.
    A već sljedeće, koje ima puno utakmica, mogu pasti 20 mjesta.
  • Infinity
    14.9k
    Meni su ta kola s puno utakmica najdraza. Imamo ih sest sad. Po dvije utakmice Dinama, Dinama II i Futsal Dinama, savrseno. Nadam se da nece opet nesto biti odgodjeno, prvo zbog same zanimljivosti kola, a onda i zbog toga sto me izlude svakom odgodom, jer moram pomjerati utakmice.

    Bit ce napeto. Ovo sa sest utakmica je svima prilika da uhvate vrh. Nakon ovog imamo jos samo dva kola do kraja. Dres ceka :cool:
  • Navijač Dinama
    6.8k
    4. sam, čak i dobro sa obzirom kakve su mi predikcije :lol:

    Ali me i Brodić spasio, igrao sam da daje gol protiv Dinama 2, što je stvarno i učinio. :smile:
  • Play11HB
    19
    Pozdrav ekipa..
    Znam da lupam u prazno al žao mi je pa zato pišem.
    Naime zar nije utakmica Futsal dinama i Olmisuma bila postavljrna kao utakmica prošlog kola zajedno sa tekmama Dinamo 2- Kustošija i WAC Dinamo?
    I sad idem pogledat i vidim da igraju upravo Medjimurje Dinamo 2.. i da se ta tekma futsala sa olmnisumom odjednom pojavila tom novom kolu? I sad mi se cijelo kolo od 6 tekmi zakljucalo (tj 5 jer mi je ostala bar spremljena prognoza te tekme s Omisanima).

    Samo mi to nije jasno, kak i kad se prebacila tekma s omisanima u iduce kolo.? Bas mi je krivo, drugi sam na tablici vec nekoliko kola i sad cu popusit toliko bodova u kolu sa 6 tekmi da ce mi trebat cudo da se oporavim..

    Moja je greska sto nisam pratio da se to promijenilo prije svega.
  • Infinity
    14.9k
    Ta utakmica je davno prebacena iz razloga sto je termin iste pomjeren.

    Tebi u svakom slucaju to pomjeranje nista ne znaci, jer je prva utakmica ovog kola Dinamo II - Medjimurje. Da je FD - Olmissum ostao u proslom kolu ti bi i dalje zakasnio na ovo kolo zbog utakmice Dinama II.

    Na forumu sam nekoliko puta upozorio da je rok za prognozu danas u 12.30h.

    Iz razloga sto su se svi bunili kako zakasne na prognoziranje sam potrosio dva cijela dana i postavio kompletno takmicenje do kraja sezone. Mogli ste svi odraditi prognoze za svih 16 kola i onda s vremena na vrijeme mijenjati prognoze za naredno kolo. Imali bi tako odigrano bilo sta.

    Meni je zao sto si okasnio, al pravila su za sviju ista.
  • marcio amoroso
    31.4k
    Ma samo malo vise pratiš zonu i ništa ne možeš propustiti :grin:
  • Play11HB
    19


    Ma naravno, ne krivim ja nikoga. Moja greška, post je bio samo da se izjadam hahaha
  • Infinity
    14.9k
    Obradjeno je cijelo kolo. Pobjednik je odnio cak 21 bod i s tim rezultatom zasjeo na vrh. Pred nama su dva posljednja kola i borba za dres Dinama.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.