• Kujtim Shalla
    2k
    Pjaca je dobar u rijeci i neka tako i ostane. Nema ne treba ,sto zbog ozljeda sto zbog toga kad god je bila kombinacija Dinamo i neki drugi klub on bi birao te druge , Anderlecht,bolognje i koga sve,klubove za koje je Dinamo insitucija. Ocekujem elsploziju stojkovica kojeg mnogo nisu uspjeli ni upoznati. Mali ce da melje sve ko Pjaca sto je u Dinamu. A radije bi selahija da im uzmemo i imamo super modernu sesticu koja nam fali
  • Droljo
    4.7k
    Ak je zdrav (a to se lako provjeri) apsolutno ga dovesti odmah. Možda u ugovor ugraditi da većina plaće bude po nastupima a manji dio fiksni (ako bi uopće pristao na tako nešto).
  • db-izbjeglica
    12.6k
    ako pjaca izgura cijelu sezonu bez ozbiljne ozljede...može se reći da vjerojatnost ponavljanja teške ozlljede više nije toliko velika, ona uvijek postoji i s tim moraš živjeti kad kupuješ igrača.

    ako se može realizirati, ja bi reagirao.
    mislim, trenutno imamo hoxu u kadru, pjaca na 50% je osjetno bolji igrač.
  • Jos-Optimus
    130
    Mene isto svrbi to što sigurno nije htio doći barem 2 puta, drag je dečko, ali ja stvarno mislim da je Stojković nešto posebno. Opet, klasa je klasa i to je naš Dinamovac. Ipak, potpisujem ovo za Selahija
  • Nogo
    1.3k
    Ne želim previše komentirati članak za Pjacu ali imam info da kruži priča po Rijeci da Pjaca ima u ugovoru stavku da ako ga Dinamo želi da je cijena 300 tisuća eura, a za svaki drugi klub 5 miliona. Naravno ovo za 5 je suludo i išao bi i za manje ali evo.
    Ako je netko bolje upoznat s situacijom i onom stavkom od milion i pol što piše, neka napiše.
  • sport
    2.3k
    Da su u Dinamu bili ozbiljno zainteresirani za Pjacu,Pjaca bi igrao u Dinamu.Sve ostalo što ste pročitali na portalima uzmite s rezervom.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.