• Bosna86
    11.5k
    Posto si prvi koji se zali, mislim da gledaš regularni dio a ovo su pitanja
  • Dudu
    2.6k


    Haha i ja sam taman odgledao regularni dio.. Kontam lupa @Bosna86, ali onda sam došao opet i kliknuo na njegov link :D
  • deda
    27.3k
    Dinamo će morati dopeljati napadača ako Bruno ode, ali ja nisam s tim Mierezom baš tak oduševljen. Iako ne vidim o kome drugom bi moglo biti riječ.

    Jedino Kule :lol:
  • marcio amoroso
    31.8k
    Meni isto Mierez dobar, ali nikakva bomba. Zabio je 11 golova, ne znam koliko je od toga iz penala.
    Jel zna netko?
  • Infinity
    15.1k
    Hvala. Dugo nisu imao Q&A, pa sam smetnuo s uma da bi to moglo biti, a link nisam klikao kontajuci kako je lakse premotati na yt aplikaciji.

    Zanimalo me da li ce istaknuti to da se prica bas o napadacu. Kiki Lovric je takodjer golgeter, ali nije napadac. Deni Juric? Koliko je to bomba? Da je ovo igra asocijacije rekao bih Mierez 100%.
  • Bosna86
    11.5k
    Mierez za mene nije nikakav upgrade ni za Gavrana, a kamo li za Petka
  • deda
    27.3k
    13-Lovrić
    12-Gavro
    11-Mierez
    10-Orša
    8-Franko, Mijo
    7-Jurić
    6-Mudrinski, Bruno, Sahiti

    Bez penala:
    12-Gavro
    10-Orša
    8-Lovrić
    7-Jurić
    6-Mierez, Mudrinski, Sahiti
    5-Franko, Ivanušec, Obregon
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Kako smo krenuli "slabiti konkurenciju" onda bi rekao Mierez, nema tko drugi. Jedino ako napadač nije Lovrić ili onaj crnjo iz Gorice, Ndiaye ili kako već..
  • marcio amoroso
    31.8k
    Mierez za mene nije nikakav upgrade ni za Gavrana, a kamo li za PetkaBosna86

    Slažem se.
  • marcio amoroso
    31.8k
    Bez penala:
    12-Gavro
    10-Orša
    8-Lovrić
    7-Jurić
    6-Mierez, Mudrinski, Sahiti
    5-Franko, Ivanušec, Obregon
    deda

    Ovo su prave brojke.
    Kod Caktaša isto i sa penalima i bez jer ih je sve promašio :rofl:
  • deda
    27.3k
    Jairo?
  • NORTE
    8.9k
    Da, samo su Rijeka i hajduk ipak razlika.marcio amoroso

    Moram se vratiti na ovo. O kakvoj razlici je riječ? Mrzitelj Dinama iz Rijeke je podoban za igranje u Dinamu a mrzitelj Dinama iz Hajduka nije?
  • marcio amoroso
    31.8k
    Moram se vratiti na ovo. O kakvoj razlici je riječ? Mrzitelj Dinama iz Rijeke je podoban za igranje u Dinamu a mrzitelj Dinama iz Hajduka nije?NORTE

    Razlika je u rivalitetu. Ne možeš usporediti rivalitet Dinama i Rijeke sa rivalitetom Dinama i Hajduka.

    Dat ću ti jedan primjer.
    Ristovski je bio jedan od glavnih igrača šampionske rijeke i jedan od idola navijača, usporedio bi ga sa Pašalićem kod tovara.
    Prosječan Dinamov navijač će puno lakše prihvatiti Ristovskog nego Pašalića.
    Pričam o prosječnom, ne o tebi ili o meni.
  • Mulec86
    389
    Obergon, možda? Nebi bila baš "bombetina" , al nebi me ni zacudilo
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.