• weasley
    27
    https://gnkdinamo.hr/HR/Novosti/Clanak/sluzbeno-priopcenje-gnk-dinamo

    oglasio se klub

    GNK Dinamo demantira sve navode iz javnog priopćenja udruge „Dinamo to smo mi“ koji su se pojavili u medijima.

    Članak 19. Statuta GNK Dinamo navodi kako je Izvršni odbor jedino tijelo kluba koje donosi odluku o brisanju članstva iz kluba, a Izvršni odbor nikada nije donio odluku da se Zdravko Mamić isključi iz članstva kluba.

    Isto tako, „prošlog tjedna“ nitko nije izvršio uvid u registar članova kako se navodi u priopćenju te slijedom toga niti jedna informacija iz priopćenja nije točna.

    Naposljetku, ne znamo kome je u interesu širiti dezinformacije u trenutku kada se GNK Dinamo priprema za jednu od najvažnijih utakmica u novijoj povijesti kluba.
  • xavier
    11.1k
    možda je ovo ipak neki drugi Režiser :blush:
  • 000
    941
    Stigao naputak iz susjedstva?
  • weasley
    27
    @Cavalera sigurno, s obzirom na tako brzu reakciju, znaš da je objava odmah došla do njega pa je trebalo reagirati
  • BluePhone67
    3.1k
    Demantij na demantij

    PREDSJEDNIK Udruge članova Dinama "Dinamo to smo mi" Juraj Čošić izjavio je okupljenim medijima u nedjelju poslijepodne kako u Udruzi i dalje stoje iza priopćenja koje su jutros pustili te kako je demantij GNK Dinama pun laži.


    "Član Dinama i naše udruge prošlog je tjedna bio u klubu i dobio na uvid popis članova Dinama. O tome postoji službeni dokument koji je on potpisao prije ulaska s imenom prezimenom i brojem članske iskaznice. Također, postoji službena korespondencija e-mailom između njega i kluba gdje se točno vidi kada on može doći obaviti uvid u članstvo. Zato tražimo od Dinama da jasno kažu zašto u svom priopćenju lažu da nitko nije vršio uvid u članstvo.", kazao je Juraj Čošić okupljenim novinarima i nastavio:

    "Pozivamo ljude u Dinamu da jasno odgovore na pitanje - je li Zdravko Mamić član kluba ili nije. U popisu koji su predočili našem predstavniku njega nije bilo, kao ni Zorana Mamića i Damira Vrbanovića. Zašto do danas nisu odgovorili na naš zahtjev podnesen u svibnju da se zbog procesa i optužnica, koju su u međuvremenu postale nepravomoćne presude, spomenuti isključi iz članstva Dinama. Ako oni tvrde da Izvršni odbor nije donio tu odluku, neka onda odgovore kako to da oni nisu članstvu i zašto to nisu učinili, a dužni su po važećem statutu Kluba", kazao je Čošić.

    Odbacio je i spinove iz kluba kako se to radi da se uništi atmosfera uoči utakmice Europske lige u četvrtak.

    "Naša potpora igračima nikad nije bila upitna, žao mi je da sam se zbog laži iz Kluba morao vratiti s puta u Osijeku gdje se danas igra derbi prvenstva. I ovim putem im želimo puno sreće, priželjkujemo pobjedu danas i u četvrtak te konačnu potvrdu prezimljavanja u Europi. Sportski uspjeh ne smije biti magla koja će sakriti probleme koji su i dalje u klubu. Vrijeme je da pričamo o klubu javno i da se nađu rješenja za bolju budućnost Dinama. Mi želimo uspješan, pošten i transparentan Dinamo koji će biti ponos svojih članova. Još jednom pozivamo predstavnike Dinama na javnu tribinu, kao i sve Dinamovce, koja će se održati u 6.11. s početkom u 20 sati u kazalištu Vidra.", kazao je Juraj Čošić okupljenim novinarima.
  • Mr Anderson
    5.2k
    Jel netko zna? Prijavio sam se za članstvo u DTSM prije nekih mjesec dana i još uvijek mi nikakva potvrda nije stigla. Pojma nemam jesu zaprimili prijavu ili ne.
  • deda
    27.3k
    Jesi slao mailom ili?
  • Mr Anderson
    5.2k
    Na njihovu stranicu sam išao, ostavio sam i mail.
  • BluePhone67
    3.1k
    Jel netko zna? Prijavio sam se za članstvo u DTSM prije nekih mjesec dana i još uvijek mi nikakva potvrda nije stigla. Pojma nemam jesu zaprimili prijavu ili ne.Mr Anderson

    Oni ne izdaju nikakve potvrde jer je clanstvo besplatno i radi se iskljucivo u upis evidencije, dali bi trebali dati povratnu informaciju ako su zaprimili mejl to je vec druga stvar.
  • Mr Anderson
    5.2k
    Poslat ću im upit mailom.
  • BluePhone67
    3.1k
    Veliki tjedan za Dinamovce počinje javnom tribinom

    Pred svim Dinamovcima, gdje god da se nalazili, veliki je tjedan, a najveći i najvažniji događaj istoga održat će se u četvrtak. NK Dinamo na Maksimiru lovi povijesno prezimljavanje u Europi, kojeg čekaju generacije Dinamovih igrača i navijača.

    Iako su se u našem voljenom klubu posljednjih godina, pa i desetljeća, dogodile mnoge stvari koje su otuđile Dinamove navijače od svojega kluba, tjerale ih s maksimirskih tribina, a to je jedan od razloga zašto je projekt Futsal Dinama uopće i pokrenut, posljednjih mjeseci svjedoci smo nekih novih “vjetrova” i nove “klime” koji nam daju nadu u bolje sutra, promjenu starih struktura i povratak Dinama onima kojima je on uvijek pripadao i kojima pravno pripada – svojim članovima i navijačima.

    Stoga je udruga članova NK Dinama “Dinamo to smo mi”, u čijem vodstvu sjede članovi Futsal Dinama, organizirala besplatnu javnu tribinu “Dinamo – jučer, danas, sutra; preoblikovanje ili udruga građana?” koja će se održati u utorak 6. studenog u kazalištu Vidra s početkom od 20 sati.

    Na tribini će se diskutirati – na konstruktivan i argumentiran način - o situaciji u klubu i njegovoj budućnosti. Na tribinu su pozvani svi Dinamovci, bez obzira na svoj stav o ovoj temi, predstavnici GNK Dinama, bivši igrači, ekonomisti, športski menadžeri, novinari i svi oni koji su na neposredan ili posredan način povezani s našom svetinjom.

    Veliki Dinamov tjedan završava u petak, tekmom 6. kola 1.HMNL, kada nam u popularnu Dvojku stiže Osijek Kelme. Utakmica počinje u 18:30, Mihovil Prgomet je volejom iz Karlovačko kornera na prošloj utakmici počastio cijelu dvoranu s besplatnom Karlovačkom, a ulaznice za dvoboj možete nabaviti u Ilici 37 ili u svim Vivas Barovima te History-Villageu.

    Dinamo – to smo mi!
  • deda
    27.3k
    Ako nismo u stanju demonstrirat taj potpisani dokument da je naš čovjek bio na uvidu u registar članova, opako smo zasrali.
  • deda
    27.3k
    Čekamo izvještaj sa tribine u Vidri.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.