• Kwedi
    3.8k
    Ja ne bi rekao da je Grbić bolji od Live kad je dolazio iz Zga. Već tad je ovaj bio među najboljima u ligi, a bio friško punoljetan.
    I drugo je kad si u treš ekipi Pjesnika di si na streljani dok Grbiću nije sigurno takav pritisak.
  • marcio amoroso
    31.8k
    Meni je mali Nevistić iz Varaždina isto super golman. Grbic je danas opasno zaplivao kod jednog kornera, to nivo LP ili EL ne oprašta. Ne kažem da je loš golman, dobar je, ali ipak još miljama daleko od Livakovića. Ako Livaković i ode moj pik bi bio neki iskusan strani golman, kao Eduardo onomad.
  • Kwedi
    3.8k
    Šteta zbog virusa kaj je Horkaš vraćen iz Mostara gdje bi se vidlo jel ima od njega vajde u seniorskom nogometu
  • Infinity
    15.1k
    Plivac Posavec je prosle sezone pokazao koliko to plivanje moze kostati.

    Takodjer se nadam nekoj iskusnjari. Netko iz BL bi nam mogao sjesti, al mislim da se ni Livakovicu ne zuri nigdje i najbolje bi bilo kad bi ostao.
  • Bosna86
    11.5k
    Meni je mali Nevistić iz Varaždina isto super golmanmarcio amoroso

    Mislim da je on Rijekin igrač na posudbi u Varaždinu... Zadnje dvije je odlično branio
  • Infinity
    15.1k
    Mislim da je on Rijekin igrač na posudbi u Varaždinu...Bosna86

    Tocno
  • Guinness
    1.9k
    Šteta zbog virusa kaj je Horkaš vraćen iz Mostara gdje bi se vidlo jel ima od njega vajde u seniorskom nogometuKwedi

    Nek odradi sezonu u donjem domu slovenskog prvenstva znat će se ili je ili nije
  • Krizy
    34.9k
    Ovo bi bilo bolesno :fire:
    7ash7at3c7a3817e.png
  • Krizy
    34.9k
    Naravno da je ovo neizvedivo, pogotovo za našu upravu. I jer je tu šest novih igrača u prvih 11.
    Ali ime teme sve objašnjava :grin:
    lineup-8.png

    Igrač, klub, ugovori, status u momčadi:

    Dimitrievski (Rayo Vallecano), 6/24, standardan
    Franjić (Darmstadt/Wolfsburg), 6/27, zamjena
    Smolčić (Frankfurt), 6/27, zamjena
    Brekalo (Viking), 12/25, prvih 11
    Benković (Trabzonspor/Udinese), 6/25, zamjena
    Gorenc Stanković (Sturm), 6/25, prvih 11
    Verbič (Panathinaikos), 6/25, zamjena
    Grüll (Rapid Beč), 6/24, prvih 11

    Većina ima ugovore još pola godine ili godinu i pol.
  • ZadnjiSamPutaKažeŠoroveIsokake
    434
    Prelijepo , samo bi još zamjenskog centarfora našao , nije Emreli kvaliteta na duge razine.
  • Georg Koch
    3.3k
    auh, stegne me oko srca kad vidim ovo :smile:
12Next
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.