• Nolifer
    5.9k


    i ima respect od mene, pokazao je borbenost i htjenje i da budu kao tim, nije se isticao u prvom planu i zato svaka mu čast na prikazanoj igri jučer! a to što se naklonio Boysima, kapa dole :strong: :cheer:
  • Mališan
    1.7k
    Komnen ak ovak nastavi bit će novi Ćava Dimitrijević za sirotinju
  • NORTE
    8.5k
    Nije mi drago da je igrač dinama niti smatram da je svojim igrama to zaslužio postati, ali otkako je zabio nesvakidašnje lijep gol Dragovoljcu i vrlo bitan i dobar gol Rijeci nekako mi je baš postalo drago da u izostanku golova drugih igrača barem on neomiljen poentira.

    Njegova nacionalnost ga ne diskreditira kao čovjeka, iako ga ne želim u dinamu ni na proljeće ni u idućoj sezoni, ali dok je tu neka nastavi ovako. Naravno cijenim i što pozdravlja navijače, za razliku od nekih i mnogih prije.
  • Neki tip
    18.4k
    Mislim da je srpstvo Komnena Andrića posve nebitna stavka za ocjenu njegove uloge u Dinamu i "prava" da nosi naš dres.

    Kad igra natopi ga znojem.
    Ne zvezduje, ne partizanuje i ne srbuje.
    Ne šalje političke poruke.
    Ne pozdravlja braću po porijeklu, već navijače svog kluba.

    Kvaliteta igara i razina potencijala su druga priča i rasprava, ovdje se samo referiram na nacionalnost koja se uvijek nekako što implicitno što eksplicitno spominje i provlači kad je on u pitanju.

    Mislim da sam jednom već na nekoj temi pisao o tome, kod "pridošlica" se uvijek svodi na brojke, i njihovu integraciju te prihvaćanje domicilnih vrijednosti.

    Da u Dinamu igra 10 stranaca, od kojih su npr. četvorica Srbi (ili, uostalom, Kinezi), naravno da bih se pitao što je to moj klub u cijeloj priči.. mislim, ne bih imao problem s time da se ide i dalje od "pitam se..".

    Da u Dinamu igra jedan jedini Srbin koji srbuje na bilo kojoj razini isto tako.

    Ali ovaj je pozravljao bojse i u Bijelom Brdu.

    Njegovu nacionalnost "znamo", ali on ju je svojim ponašanjem i pristupom, po meni, učinio nebitnom i bravo na tome.

    Jebeš klub čiji identitet se dovodi u pitanje radi jednog ponašanjem i stavom posve korektnog Srbina.
  • BBB Sibenik
    3.6k
    Za nekog je dobar, a za nekog nedovoljno dobar za Dinamo. Bilo kako bilo, ja bi izvuka zaključak da je prije svega momak veliki profesionalac. Upravo to pokazuje svojim ponašanjem.
  • maddaddam
    2.9k
    “Najvažnije mi je da sam se nametnuo treneru. Uspio sam postati bitna karika Dinamove momčadi, to je moja najveća pobjeda. Samom sebi sam dokazao da to mogu biti. A pokazao sam I nekim trenerima da su pogriješili kad su me stavili u drugi plan”

    Ovo islo Kizu ili Krkija?
  • Jurki
    7.4k
    Komnen jako lijepo govori o Dinamu. Svaka čast i sretno u Francuskoj. Hvala na svemu..
123Next
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.