• Guinness
    1.9k
    Pa u tom istom tunelu su "do jučer" stajali svi oni "navijači" koji su kupljeni u zimu 2014. Ali bez zajebancije, doslovno je klub kao stavio navijače na panoe i prve njuške su bili ranije navedeni.
    To se sad maknulo ili?
  • BluePhone67
    3k
    Nije to taj tunel, onaj tunel sa navijacima je na izlasku na teren. Ovo je vise hodnik, barem vidim po vratima. Nisam bio pa ne znam gdje se tocno nalazi ali nije isto sigurno i mislim da se ovo radi o hodniku gdje su svlacionice za mladje igrace.
  • Kwedi
    3.8k
    Povijest Dinama je imala prije nekoliko godina glasovanje za najboljih 11 svih vremena.

    Možda ponoviti sve,al po desetljećima?
  • BluePhone67
    3k
    Možete na FB stranici "Povijest Dinama" glasati za najbolju braću u povijesti kluba.

    Ivica HORVAT (260 utakmica / 5 golova)
    2x prvenstvo, 1x kup
    Drago HORVAT (116/1)
    2x prvenstvo, 1x kup

    Luka LIPOŠINOVIĆ (210/54)
    2x prvenstvo, 2x kup
    Ivica LIPOŠINOVIĆ (19/3)

    Zvjezdan CVETKOVIĆ (222/12)
    1x prvenstvo, 1x kup
    Boro CVETKOVIĆ (177/50)
    1x prvenstvo, 1x kup

    Zvonimir BOBAN (111/43)
    Dražen BOBAN (20/1)

    Dario ŠIMIĆ (197/20)
    5x prvenstvo, 4x kup, 1x superkup
    Josip ŠIMIĆ (61/21)
    3x prvenstvo, 1x kup

    https://www.facebook.com/povijestdinama/
    markoli

    Braca Simic osvojili za najbolju bracu u povijesti kluba.
  • markoli
    1.6k
    Problem s tim anketama je to što ljudi daju glas onima koje su gledali. Nema tu puno analize, više emocije.
    Po meni braća Horvat bez premca, iako jako volim Šimiće.
  • deda
    26.3k
    Ma po meni su i Cvetkovići ispred Šimića bez ustezanja.
  • xavier
    11k
    Problem je što su ljudi generalno subjektivni. I meni su Šimići dragi, ali Dario nije dovoljno igrao u usporedbi s nekima drugima, a Josip je...Josip :blush:
  • Kwedi
    3.8k
    Josip u malo vremena ima Ajax i MTK, malo tko s takvim ključnim momentima u povijesti Dinama
  • 000
    941
    U pravu si, strasan ucinak u kratko vrijeme.
  • BluePhone67
    3k
    Rekli bi zlobnici ali ne sa Dinamom, vec Croatiom
12Next
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.