• 000
    941
    I kod mene slicno. Nekako se lakse dise.
  • markoli
    1.6k
    U jednom trenu je bio krupni kadar na nekome od igrača i učinilo mi se da nije bilo sponzora. Zazujao sam.
  • marcio amoroso
    31.5k

    Ma ja sam napisao u ovu jednu našu grupu da mislim da će Petković biti nas najbolji igrač na proljeće. Prejeben je igrač
  • 000
    941
    Nadam se da ce biti dres bez sponzora u prodaji. Zazujim tu i tamo kad vidim Lana sleper na cesti :smile:

    Strasno mi se dopada kako racionalno odigra svaku minutu koju dobije. Vidi se da su talijani napravili takticku zvijer od njega, a fizicka sprema nije upitna. Jos je iznenadjujuce dobar tehnicar na svoju visinu.
  • deda
    26.3k
    Deda je sretan i zadovoljan. Mir i dobro braćo. Živio Građanski!
  • reziser
    5.8k
    vezano uz tekmu, austrijski zločinac :mask:

    čestitke na prvom mjestu uz odličnu igru. Sve ima glavu i rep, sad proslavit zadnje kolo, iako se bojim posjete...rezultatski nebitno..hladnoća...a publika razmažena
    vidjet ćemo,
    još jednom...dečkima kapa do poda! ( i navijačima koji su bili tamo)
  • 000
    941
    Dominik Livaković (6) - Imao je nekoliko loših reakcija u prvom poluvremenu koje srećom nisu završile pogotkom. Ipak, u nastavku je golman Dinama dva puta dobro izašao s gol-linije, ali u posljednjim trenucima utakmice ponovno je zaplivao. Skuhao si je, ali nije 'popio' tursku kavu.

    Petar Stojanović (6,5) - Dobar je bio Slovenac na desnom boku u večerašnjoj utakmici. Osim u obrambenom dijelu, pokazao se i u napadu, posebice kad je u 85. minuti pogodio stativu. Pucao je i u 20. minuti, ali mu je Tekin obranio šut. Ovo je bila jedna od boljih partija desnog beka 'modrih' koji u posljednje vrijeme igra sve bolje.

    Kevin Theophile-Catherine (6,5) - Odličan ulazak u utakmicu imao je Dinamov stoperski par i uspješno su neutralizirali sve napade Fenerbahčea. Izašao je pogrešno kod prodora Valbuene, ali Turci to nisu kaznili. Do kraja utakmice odigrao na standardno visokoj razini.

    Emir Dilaver (6,5) - Tek se vratio nakon ozljede, ali je i dalje bio stabilan u obrani. Veliko srce Dinamove obrane u nekim je situacijama bilo i preveliko, ali na kraju se uspio izvući bez žutog kartona. Ipak, Dinamo nije primio gol što je i pokazatelj da je obrana bila na dovoljno visokoj razini.

    Amir Rrahmani (6) - Malo je nervozniji bio Rrahmani na svojoj neprirodnoj poziciji. Od svega što je dosudio, Austrijanac nije vidio igranje rukom Dinamovog prisilnog beka koje je moglo završiti kobno. Bio je na visokoj razini u fazi obrane i spasio priliku za gol, ali vidjelo se kako mu napad nije u opisu posla.

    Amer Gojak (6,5) - Nije imao sreće mladi bosanskohercegovački reprezentativac jer mu je sudac Schorgenhofer poništio čisti gol. Na sredini terena nije ga se puno vidjelo, odrađivao je onaj prljavi posao, a trebao je biti i današnji Dinamov heroj.

    Arijan Ademi (7) - Dinamov kapetan odigrao je točno tako, kapetanski. Čvrsto je držao sredinu terena, sudjelovao u fazi obrani i bio dobar u prijenosu lopte prema naprijed, a nije izgubio u duelu.

    Izet Hajrović (6,5) - Nije to bio Hajro na razini kakvoj smo ga navikli vidjeti, ali modro krilo odigralo je korektnu utakmicu. U drugom poluvremenu nekoliko je puta odlično potegnuo po strani, odlično centrirao za Gavranovića koji u skoku nije mogao puno protiv Škrtela i Neustädtera.

    Dani Olmo (8) - Uz Stojanovića, uvjerljivo najbolji igrač Dinama danas u Istanbulu. Bilo ga je svugdje po terenu, podijelio je nekoliko odličnih lopti za Oršića i Gavranovića, a nije mu dosuđen jedanaesterac kad ga je u 65. minuti srušio Mauricio Isla. Ponovno je pokazao mladi Španjolac kako se odlično snalazi na 'velikoj sceni'.

    Mislav Oršić (6) - Dobro su ga zatvarali domaći igrači na lijevom krilu i Oršić je bio prisiljen igrati na mahove. Toplo-hladna igra Dinamovog veznjaka, ali i taktička promjena, rezultirala je njegovom izmjenom u 64. minuti.

    Mario Gavranović (5,5) - Trčao je puno, a napravio malo. Uz neoprezan start na početku utakmice, u presudnom je trenutku nakon odličnog dodavanja Olma odlučio prodati lažnjak umjesto pucati i upropastio najveću Dinamovu priliku na utakmici. Danas jednostavno nije bio njegov dan.

    od 61. minute Petković (6,5) - Još jednom je pokazao Petković kako Dinamo nije pogriješio s njegovim dovođenjem. Ušao je s klupe umjesto Gavranovića i unio dozu smirenosti u napad Dinama. Spuštao je lopte na Olma i Hajrovića, a u 75. minuti dobro je pucao, ali mu je obranio golman Fenera.

    od 64. minute Šunjić (6,5) - Mladi ratnik ušao je umjesto Oršića i kvalitetno pojačao sredinu terena. Bio je čvrst u svim startovima, a u 88. minuti i prečvrst kad je zbog spoticanja dobio žuti karton.

    od 90. minute - Kadzior - nije igrao dovoljno za ocjenu

    Trener: Nenad Bjelica (7) - Prepoznao je Dinamov strateg kada je potrebno posegnuti za izmjenama i napraviti određene promjene u formaciji. Dinamo je uspio doći do željenog boda i osigurati prvo mjesto čime je ostvario svoj krajnji cilj, a Bjelica je pokazao odlučnost i smirenost u ključnim trenucima.
1234Next
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.